Yaşam

Hazal Kaya’dan şoke eden sözler: Arada intihar ediyorum!

Son zamanlarda dijital bir platformda çekilen ‘Pera Palas’ta Gece Yarısı’ adlı dizide başrolü üstlenen başarılı oyuncu Hazal Kaya, Nişantaşı’nda objektiflere yakalandı. Ünlü isim basın mensuplarından gelen soruları yanıtladı.

‘Adını Feriha Koydum’, ‘Aşk-ı Memnu’, ‘Bizim Hikaye’ gibi başarılı yapımlarda rol alan oyuncu Hazal Kaya şimdilerde dijital bir platformda ‘Pera Palas’ta Gece Yarısı’ adlı dizide başrolü üstleniyor. Geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıya oyuncu Kaya, gazetecilerden gelen soruları yanıtsız bırakmadı.

hazal kaya nişantaşında görüntülendi

“DİYET BANA GÖRE DEĞİL”

Dizinin özel gösterimi için bakımdan geldiğini belirten güzel oyuncu Kaya, gazetecilerle ayaküstü yaptığı sohbetinde sağlıklı beslenmeye değindi. Kaya, “Klasik sağlıklı beslenme için arada meyve ve sebze suyu içiyorum. Detoks, diyet falan hiç bana göre değil” şeklinde konuştu.

şeker hastasıyım ama arada intihar ediyorum

“ARADA İNTİHAR EDİYORUM”

Geçtiğimiz günlerde ünlü isim Kaya sosyal medya hesabından yemek fotoğraflarını paylaşmasıyla gündem olurken konu hakkında, “Antepliyim ve yemek yemeyi çok seviyorum. Yemeğin yağlısını ve hamurlusunu yemek istiyorum. Şeker hastasıyım ama arada intihar ediyorum bu şekilde” ifadelerini kullanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir