Yaşam

Bergen’i öldüren eski eşi Halis Serbest’ten pişkin açıklama: Pişman değilim

Acıların Kadını olarak bilinen Bergen’in eski eşi ve katili geçtiğimiz gün Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanarak çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bergen’i öldürdüğü için pişman olmadığını söyleyen Halis Serbest’in açıklamaları Seren Serengil ve Bircan Bali’yi çileden çıkardı!

Arabeskin değerli isimlerinden şarkıcı Bergen’in hayatının anlatıldığı “Bergen” filmi bugün vizyona girdi. “Acıların Kadını” olarak bilinen Bergen’in katili olan eski eşi Halis Serbest, büyük yankı uyandıran filmin ardından Beyaz TV ekranlarında yayınlanan “Söylemezsem Olmaz” programına telefonla bağlanarak kendisine yöneltilen sorulara yanıt verdi.

Halis Serbest

Bergen’in önce yüzüne kezzap atıp sonrasında da canına kıyan Halis Serbest, film için kendisinden izin alınmadığını söyleyerek “Bana ‘canavar’ diyen o bayana hiç yakıştıramadım. Ben canavar değilim. Ben her şeyden önce bir insanım. Bir film yapıyorlar. Hiç olmazsa benim onayımı almış olsalardı, gerçekten de çok iyi bir film çıkardı ortaya. Hayali bir senaryo hazırlamışlar. Hayali bir film. Olayların nerede geçtiğini bile bilmiyorlar. Gelirsiniz Adana’da yaparsınız filmi. Adana’da geçti benim olaylarım.” şeklinde şoke eden açıklamalarda bulundu.

Halis Serbest

Serbest’in filmin tamamen hayali olaylardan ibaret olduğunu söylemesi üzerine Bircan Bali ve Seren Serengil çılgına döndü. Ünlü sunucular Halis Serbest’e “Bergen’i siz öldürmediniz mi? Yüzüne kezzap atmadınız mı? Pişman mısınız?” deyince Serbest “Hayır, pişman değilim.” şeklinde yanıt verdi. 

Bergen ve Halis Serbest

Daha önce Bergen’in kendisini defalarca aldattığını söyleyerek yaptıklarından utanç duymayan Halis Serbest’in tavırları hem stüdyodakileri hem de ekran başındaki izleyenleri çılgına çevirdi.

Bergen

Serbest’in açıklamalarının ardından Seren Serengil “Sizinle konuşacak hiçbir şeyimiz yok. Siz okumuş birisi değilsiniz belli. Bir cehalet var. Namus kavramı şarkı söylemekle ölçülemez. Kendini aldattığını düşündüğün kadınla yüzüne kezzap attıktan sonra beraber olmaya devam edemezsiniz”, Bircan Bali ise “Siz aileniz için kötü bir örneksiniz. Ailenizde bir katil var. Ve hala pişman değilsiniz.” dedi. Sinirlenen Halis Serbest hakaret ve küfür edince yayından alındı.

Bergen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir