Yaşam

Diyaliz tedavisi gören İlhan İrem’in en büyük isteği ortaya çıktı! Eğer iyileşirse…

1970’li yıllarda Türkçe sözlü pop müziğe damgasını vuran usta sanatçı İlhan İrem, bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ediyor. Ünlü şarkıcının en büyük arzusu ortaya çıktı.

Türk pop müziğinin usta isimlerinden İlhan İrem böbrek rahatsızlığı teşhisi konulmuştu. Ayrıca ünlü şarkıcının diyaliz tedavisi gördüğü ve durumunun ağırlaştığına ilişkin haberler çıkmıştı. Sağlık sorunlarıyla gündeme gelen usta sanatçı İlhan İrem’in en büyük arzusu ortaya çıktı.

Gazeteci Arif Hür, bir süredir sağlık sorunlarıyla boğuşan 66 yaşındaki İlhan İrem’in en büyük hayalini açıkladı. Hür, “İlhan İrem, tam anlamıyla sağlığına kavuşursa Peru’ya gidecek” dedi.

İşte Arif Hür’ün o yazısı…

“66 yaşındaki İlhan İrem’in en büyük arzusu ortaya çıktı. Edindiğim bilgiye göre; İlhan İrem’in en büyük arzusu Güney Amerika’da bulunan Peru’da konser verebilmekmiş.

Yakın çevresine sık sık bu hayalinden bahseden usta sanatçı, Dünyanın Yedi Harikası’ndan biri olan Machu Picchu’da barış, özgürlük, çocuklar, kadınlar ve doğa adına bütün insanlara seslenebileceği bir konser vermeden bu dünyadan göçmek istemiyormuş.”

 

ilhan iremin sağlık durumu

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI

Usta sanatçı gelişmeler karşısında suskunluğu paylaştığı bir fotoğrafla bozdu. Sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafla hakkında çıkan iddialara karşılık veren İlhan İrem, gönderisine “Tüm zamansızlıkları içinde sevginin…(27 Şubat 2022)” notunu düştü.

Ünlü sanatçının paylaşımı, hayranlarını sevindirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir