Yaşam

Tuğba Özerk’in başı belada! Saplantılı hayranı tehdit ediyor

Ezgi Mola, Serenay Sarıkaya, Aleyna Tilki ve Ceylan Ertem’den sonra şimdi de şarkıcı Tuğba Özerk’in saplantılı hayranıyla başı belada. Özerk, 7 yıldır tehdit edilip kendisinden haraç istendiği gerekçesiyle savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Şarkıcı Özerk yılbaşı gecesi Antalya’da lüks bir otelde sahne almıştı. Ünlü şarkıcının sahnedeki hareketleri dikkat çekmiş sosyal medyadan eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Yaşanan olayla ilgili Özerk hasta olduğunu söyleyerek bir süredir tedavi gördüğünü “Bir süredir mücadele ettiğim, herkesle paylaşamadığım, hatta kendimin bile zaman zaman kabullenmekte zorlandığım `Hipofiz Bezi Makroadenomu’ tanısı konulan bir hastalıkla mücadele etmekteyim. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, aynı zamanda Jinekolojik Onkoloji Cerrahi Uzmanı Prof Dr. Eralp Başer’in gözetimi altında ilaç tedavim sürmektedir. Bu Tümör nedeniyle görme alanı bozuklukları, bilişsel bozukluk (bilinç kaybı, senkop) riski altında bir hayatım var. En yakınlarımın dışında kimsenin bilmediği bu durumu herkesle paylaşma sebebim ise; herkesin yayılan görüntüler karşısında kafalarındaki soru işaretlerini gidermek içindir” sözleriyle açıklamıştı. Öte yandan Özerk açıkladığı hastalığının tedavisini görürken 7 yıldır kendisine saplantılı olan Erol Akbalık adındaki hayranıyla başının belada olduğunu da belirtti. 

Tuğba Özerk

ÜNLÜ ŞARKICI TEHDİT EDİLİYOR

Ünlü şarkıcı Tuğba Özerk 7 yıldır tehdit edilip kendisinden haraç isteyen Erol Akbalık hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Şarkıcı Özerk Akbalık hakkında, “Annemin evine asılsız ihbar sonucu arama kararı çıkarıldı. Eve gelen polisler evde uyuşturucu madde araması yaptı. Hiçbir şey bulmadı. Erol Akbalık, annemi arayarak, ‘Ölene kadar kızının peşini bırakmayacağım’ diye tehditlerde bulundu. Can güvenliğimden endişe etmekteyim” şeklinde konuştu. Olayın ardından mahkemeden Akbalık hakkında 1 ay uzaklaştırma kararı çıktı. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir