Yaşam

Gayrimenkul zengini ünlüler dudak uçuklattı! Emrah’ın kira geliri 3.5 milyon TL…

Yıldız Tilbe’den Sibel Can’a Emrah’tan Seda Sayan’a kadar sanat dünyasının birçok ismi emlak varlıklarıyla dudak uçuklatıyor. Sibel Can’ın İstanbul’da 50’ye yakın dairesi, Emrah’ın ise 100’e yakın tapusu bulunuyor.

Magazin dünyasının tanınmış isimleri kendi mesleklerinin yanı sıra sahip oldukları emlak gelirleriyle de çok konuşuluyor. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde gayrimenkul ve toprak satın alan ünlüler, yurtdışında edindikleri gayrimenkulleriyle de Türkiye’nin En’lerini adını yazdırmayı başardılar. Yıldız Tilbe’den Sibel Can’a, Emrah’tan Seda Sayan’a kadar birçok ünlü sanatçı sahip oldukları gayrimenkuller ile ağızları açık bıraktı. 

Yıldız Tilbe

Sibel Can‘ın Nakkaştepe, Bodrum, Levent ve Beykoz başta olmak üzere çok sayıda yerde 50’ye yakın dairesi bulunuyor. Ünlü sanatçı aynı zamanda Miami’de trilyonluk bir villanın da sahibi.

Sibel Can

100’e yakın gayrimenkulü olduğu tahmin edilen şarkıcı Emrah ise her ay 250 bin dolar gelir elde ediyor. 

Emrah

Seda Sayan‘ın İstanbul’da 30 dairesi ve dükkanı; Londra ve Miami’de de evleri bulunuyor. Sayan’ın aylık kazancı ise 500 bin TL’yi aşıyor.

Seda Sayan

Yatırımlarını arsa ve gayrimenkul üzerine yapan Hülya Avşar‘ın İstanbul, Bodrum, Ayvalık, Londra’da gayrimenkulleri, İstanbul-Riva’da ise 900 dönüm arazisi olduğu öğrenildi.

Hülya Avşar

“Kurtlar Vadisi” dizisiyle hafızalara kazınan Necati Şaşmaz‘ın İstanbul’da 2 milyon 600 bin dolar ödeyerek rezidans daire satın olduğu, Ataşehir konutları projesinde 50 dairesi olduğu, Şişli Bomonti’de yer alan projede 18 rezidansı, 1 süpermarketi ve fazla sayıda arsası olduğu biliniyor.

Necati Şaşmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir