Yaşam

Ebru Fidan Müge Anlı’ya damga vurdu! Özel harekatçıyım deyip nikah öncesi dolandırdı

ATV ekranlarının fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te geçtiğimiz günlerde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Tiktok’da tanıştığı ve kendisini “Özel harekatçı ve muhbir” olarak tanıtan şahıs tarafından dolandırıldığını söyleyen Ebru Fidan, elinde gelinliğiyle gözyaşları içinde yardım istedi.

Gündüz kuşağının sevilen programı “Müge Anlı ile Tatlı Sert”, her hafta birbirinden ilginç konu ve konuklarla izleyenlerin karşısına çıkıyor. ATV ekranlarının sevilen programında geçtiğimiz gün izleyenleri şoke eden bir olay yaşandı. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert

TikTok’ta tanışıp bir ayda evlilik kararı aldığı kişi tarafından 120 bin TL dolandırıldığını iddia eden Ebru Fidan, Müge Anlı’dan yardım istedi. Nikahtan bir gün önce terkedildiğini söyleyen Ebru Hanım, gelinlik ve bindallısıyla çıktığı canlı yayında “Düğün yapıp düşman çatlatacağım dedi ama beni ortada bıraktı” ifadelerini kullandı.

Müge Anlı

İddiaların hedefinde olan Ramazan Aydın ise canlı yayına bağlanarak “Kendi parasını kendisi yedi. Aşkımızın bitmediğini söyledim, gelsin dizimin dibinde otursun” diyerek suçlamaları kabul etmedi. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert Ebru Fidan olayı

Kocaeli’de babasından kalan evde bir başına yaşayan 41 yaşındaki bir çocuk annesi Ebru Fidan ise nikah işlemleri için iki hafta içinde yaşadığı evi sattığını söyledi. Tüm düğün masraflarını kendisinin üstlendiğini söyleyen Fidan, Ramazan Aydın’ın paralarla birlikte nikahtan bir gün önce ortadan kaybolduğunu söyledi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Ebru Fidan

Hem ekran başındaki izleyenlerin hem de stüdyodakilerin şok olduğu olayda Ebru Fidan, canlı yayında gelinliğine sarılarak, “Benim suçum, günahım ne? Neden beni böyle ortada bıraktın? Bana ‘Sana öyle bir düğüne yapacağım ki düşman çatlatacağım’ dedin. Bana zorla ses sistemi bile aldırdın. Bizim ev disko mu? Nikah yapma bahanesiyle evime göz koydun” diyerek isyan etti.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Ebru Fidan ve Ramazan Aydın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir