Yaşam

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin yeni adresi Star TV oldu!

Kanal D ekranlarında Yılmaz Erdoğan ve Özge Toprak’ın yönetmenliğinde izleyiciyle buluşan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 televizyon ekranlarına, kanalla sözleşmesi bittiği için 31 Ocak tarihinde veda etmişti. Star TV ile anlaşan programın yeni tanıtımı yayınlandı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Ekranların sevilen programı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Kanal D ile sözleşmelerinin bitmesi üzerine 31 Ocak 2022 tarihinde final bölümünü yayınlamıştı. İzleyici kitlesini üzen bu durumun üzerine programın Star TV ekranlarında tekrar izleyiciyle buluşacağı yönünde müjdeli haber geldi.

Yeni sezonda Star TV’de olacak olan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin yeni sezon tanıtımı Star TV ekranlarında yayınlandı. İşte Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin tanıtımı:

DİJİTAL PLATFORMDA YAYINLANACAĞI SANILIYORDU

31 Ocak 2022 tarihinde yayınlanan bölümün final olacağını Twitter sayfasından duyuran Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programının yayın hayatına artık dijital platformda devam edeceği düşünülürken Star TV ile yaptığı anlaşma üzerine Mart ayında tekrar izleyiciyle buluşacağı bildirildi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir