Yaşam

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede, nasıl gidilir?

Son dönemlerde birçok kişi arama motorlarında Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yerini araştırıyor. Peki Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesine nasıl gidilir? Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesine hangi otobüsle gidilir? Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi hangi metro durağında? Metrobüs ile Ümraniye’ye nasıl gidilir?, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesine hangi Otobüs gider? İşte yanıtlar…

Son dönemlerde birçok kişinin merak konusu haline gelen konulardan biri de Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘nin yeri oldu. Eğer özel aracınız yoksa İstanbul’da yer alan toplu taşıma araçlarını kullanarak hızlı bir şekilde Ümraniye Devlet Hastanesi’ne kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Birçok kişi arama motorlarında “Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesine hangi otobüsle gidilir?”, “Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi hangi metro durağında?”, “Metrobüs ile Ümraniye’ye nasıl gidilir?”, “İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesine hangi Otobüs gider?” gibi soruların yanıtını arıyor. Gelin, Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesine gitmenin en basit yollarını birlikte öğrenelim.

ÜMRANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ NEREDE?

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi İstanbul’un Ümraniye ilçesinde bulunmaktadır. Şile otobanına yakın bir konumda yer alan hastaneye gitmek için birçok alternatifi değerlendirebilirsiniz. 

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi

ÜMRANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNE HANGİ OTOBÜSLE GİDİLİR?

İstanbul’un pek çok farklı noktasından Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ulaşım sağlayabilirsiniz. İşte tercih edebileceğiniz otobüs hatları şu şekilde:

  1. 15BK DERESEKİ / BEYKOZ – KADIKÖY
  2. 10 Ü.EĞT.ARŞ.HASTANESİ – ATAŞEHİR / BOSTANCI
  3. 15B TOPAĞACI MAHALLESİ / GÜZELTEPE – ÜSKÜDAR
  4. 20 ORTAÇEŞME / KAVACIK – Ü.EĞT.ARŞ.HASTANESİ 
  5. 11ST DUMLUPINAR – ÜSKÜDAR
  6. 13H EVTAŞ BLOKLARI – ÜMRANİYE DEVLET HASTANESİ
  7. 15TY – TOKATKÖY – BEYKOZ – ÜMRANİYE DEVLET HASTANESİ
  8. 7 – ÜMRANIYE DEVLET HASTANESİ – RASATHANE
  9. 14D DUMLUPINAR – K.KARABEKİR – KADIKÖY

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi otobüs ile ulaşım

ÜMRANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ HANGİ METRO DURAĞINDA?

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne metro kullanarak gitmeyi planlıyorsanız; M5 hattını kullanarak Çarşı durağında inebilirsiniz. Hastaneye en yakın metro durağı burasıdır.

M5 metro hattı

AVRUPA YAKASINDAN ÜMRANİYE EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNE NASIL GİDİLİR?

Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar, Küçükçekmece, Bahçelievler ilçelerinden Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesine gitmeyi planlıyorsanız ilk olarak Metrobüs ile Altunizade durağına ulaşmalısınız. Ardından 11, 11A ve 11ÜS numaralı hat otobüslerini kullanarak Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilirsiniz.

Metrobüs Altunizade durağı

Aynı şekilde Esenler, Bayrampaşa ya da Bağcılar, Güngören tarafından geliyorsanız metro ve tramvayla metrobüse aktarma yapmalısınız. Ardından Altunizade durağında inerek otobüsleri kullanabilirsiniz.

T1 tramvay hattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir