Yaşam

Bülent Serttaş’ın Maria Sharapova hayranlığı bitmiyor! ‘O kedi buraya gelecek’

Türkiye’nin sevilen sanatçılarından Bülent Serttaş, geçtiğimiz günlerde Yeni Gazino’da hayranlarıyla bir araya geldi. Sahne öncesi muhabirlerle sohbet eden Serttaş, daha önce maçını en önden izlediği dünyaca ünlü Rus tenisçi Maria Sharapova hakkında yaptığı açıklamalarla gündem oldu.

Her fırsatta Rus tenisçi Maria Sharapova‘ya hayranlığını dile getiren ünlü şarkıcı Bülent Serttaş, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda Sharapova ile klip çekmek istediğini ifade etmişti. 

Bülent Serttaş Yeni Gazino sahnesi

Önceki akşam Yeni Gazino’da sahne alan Serttaş, Sharapova ile klip çekme hayali hakkında açıklamalarda bulundu.  “Önce Hülya ile tenis oynamam lazım” diyen ünlü sanatçı “Avşar’dan sonra Maria Sharapova ile klip çekeceğim. O kedi buraya gelecek, ya o buraya gelecek ya da onun olduğu yere de gideriz” şeklinde espri yaptı. 

Bülent Serttaş

NE OLMUŞTU?

Ünlü şarkıcı Bülent Serttaş, 2017 yılında dünyaca ünlü Rus tenisçi Maria Sharapova ve milli sporcu Çağla Büyükakçay‘ın gösteri maçını izlemeye gitmişti. Serttaş’ın o dönem sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar çok konuşulmuştu. Bazı sosyal medya kullanıcıları o görüntülerin ardından “Bülent Serttaş Sharapova’yı en önden izlemeyi hak edecek ne yaptı?” yorumlarında bulunmuş ve Serttaş bu tepkilere sessiz kalmayarak “Doğum Günümdü” şeklinde yanıt vermişti.

Bülent Serttaş ve Maria Sharapova

“KLİP ÇEKERSEK KİMSE ŞAŞIRMASIN!”

Verdiği yanıtla sosyal medyada günlerde konuşulan Serttaş, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda Maria Sharapova ile klip çekmek istediğini söyledi. “Sharapova’yla klip çekmek içimde uhde kaldı. İstesem yaparım, bu hayal değil.” diyen Serttaş “Bülent Serttaş bu maçı en önden izleyecek ne yaptı?” dediler. Orada Mehmet Ali Erbil, Hülya Avşar var, tüm sanat camiası orada, bana niye takıldın? O yüzden bir klip çekersek kimse şaşırmasın.” şeklinde konuştu.

Bülent Serttaş Twitter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir