Yaşam

Beklenen Fantastik Canavarlar: Dumbledore’nin Sırları filminin fragmanı geldi!

Fantastik Canavarlar serisi Harry Potter ile birleşiyor. Bu kez yüzyılların en büyük büyücüsü olan Dumbledore’nin sırları ifşa edilecek. Harry Potter’in son serisinde de ortaya çıkan bazı gizemler Fantastik Canavarlar’da açıklanacak. Vizyon tarihi belli oldu. Filmin günlerdir beklenen fragmanı yayınlandı.

15 Nisan’da vizyona girmeye hazırlanan Fantastik Canavarlar: Dumbledore’nin Sırları filminden muhteşem fragman geldi. Filmin ilk iki serisinde büyünün yayılma ve kötülükle baş etmesi konu edinirken. Hogwarst’ı kuran büyük büyücülerin savaşından da bahsedildi. Ancak efsane Harry Potter serisinde de geçen Dumbledore’nin hayatına dair merak edilenler anlatılacak. Filmin ilk iki serisinde muggle yani sıradan insanların da dünyasını tehdit eden büyücü Grindelwald’i Johnny Depp oynamıştı. Ancak yaşadığı boşanma ve şiddet davalarından dolayı yapım şirketi Grindelwald’i Mads Mikkelsen oynamasına karar verdi. Film 15 Nisan 2022 yılında gösterime girecek. 

fantastik canavarlar dumbledorenin sırları

2016 yılında ‘Fantastic Beasts and Where to Find Them’ filmiyle başlayan ve 2018 yılında çıkan ‘Fantastic Beast: The Crimes of Grindelwald’ ile devam eden seride oyuncu Eddie Redmayne’in Newt Scamander’ı karakterini oynadı. Redmayne’e, efsane büyücü Dumbledore’un gençliği olarak Jude Law ve ayrıca Katherine Waterson, Alison Sudol, Ezra Miller, Dan Fogler ve Jessica Williams gibi isimler eşlik etti. 

FANTASTİK CANAVARLAR: DUMBLEDORE’NİN SIRLARI FRAGMANI:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir