Yaşam

‘İbo Show’un yeni bölüm konukları belli oldu! 20 Şubat İbo Show’ programı…

Uzun süre sonra geçtiğimiz sene ekranlara dönen İbrahim Tatlıses, bu senede sevenleriyle ‘İbo Show’ programıyla izleyiciyle buluşuyor. İbrahim Tatlıses’in sunumuyla ekrana gelen ‘İbo Show’ 20 şubat pazar günü yeni bölümüyle saat 20.00’de ekrana gelecek.

Uzun süre sonra geçtiğimiz sene ekranlara dönen İbrahim Tatlıses, bu senede sevenleriyle ‘İbo Show’ ile buluşuyor. İbo Show’un bu hafta yayınlanacak yeni bölümüne konuk olacak isimler belli oldu. İbrahim Tatlıses’in sunumuyla ekrana gelen ‘İbo Show’ 20 şubat pazar günü yeni bölümüyle saat 20.00’de ekrana gelecek.

Geçtiğimiz hafta yeni sezonuyla ekranlara dönen ‘İbo Show’un bu haftaki konukları belli oldu. 20 Şubat Pazar akşamı 32’nci bölümüyle izleyicisiyle buluşacak olan programa birbirinden ünlü isimler konuk olacak.

Şafak Sezer ve Oryantal Didem’in de yer aldığı İbo Show’un yeni bölümüne; Cansever, Berdan Mardini, Kader ve Günel katılacak.

İbo Show’un yeni bölümünde yeni bölümünde; 13 yaşında İbrahim Tatlıses tarafından keşfedilen Günel Zeynalova, 36 yaşında yeniden İmparator’un karşısına geçecek.

 

SEZON FİNALİNDE UNUTULMAZ BİR AN YAŞANDI

Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya’nın üstlendiği, her hafta birbirinden ünlü isimlerin ağırlandığı programda, unutulmaz bir gece yaşandı.

ibo show sezon finali

Ayrıca İbrahim Tatlıses en sevilen parçalarını kızına okuması için verdiği de ortaya çıktı. 

İBRAHİM TATLISES’İN AĞLADIĞI ŞARKI!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir