Yaşam

Adını Feriha Koydum oyuncuları yıllar sonra bir araya geldi

2011 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan Adını Feriha Koydum dizisinin başrol oyuncuları Hazal Kaya, Ceyda Ateş ve Melih Selçuk yıllar sonra bir araya geldi. Dizideki iki ezeli rakip Feriha ve Hande karakterlerine hayat veren oyuncular uzun bir aradan sonra çocuklarıyla birlikte buluştu.

2011 yılında Show TV ekranlarında büyük izleyici kitlesini yakalamış olan Medyapım imzalı Adını Ferih Koydum dizisinin başrol oyuncuları Hazal Kaya, Ceyda Ateş ve Melih Selçuk yıllar sonra bir araya gelerek hasret giderdi. Buğra Toplusoy ile 2018 yılında Miami’de dünyaevine giren Ceyda Ateş, Türkiye’ye gelir gelmez rol arkadaşı Hazal Kaya ile buluşmayı ihmal etmedi.

Adını Feriha Koydum ekibi bir arada

“İKİ EZELİ RAKİP SONUNDA BULUŞTU”

Hande karakterine hayat veren oyuncu Ateş, dizinin Feriha’sı Hazal Kaya ve Feriha’nın abisi rolünü oynayan Melih Selçuk, yıllar sonra bir araya geldi. Dizinin başarılı oyuncuları fotoğraf çekilerek sosyal medya hesaplarından takipçilerinin beğenisine sunarken paylaşımın altına “Sonunda buluştular. Hazal Kaya, Melih Selçuk ve bitirim ikili. Fikret bey ve Talia hanım” yorumları yapıldı. 

Fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaştılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir