Yaşam

Ayşecan Tatari kızı Müjgan’ı götürdüğü doktorda hayatının şokunu yaşadı!

Küçük kızını göz tedavisi için hastaneye götüren oyuncu Ayşecan Tatari, hayatının şokunu yaşadı. Gördüğü aletler karşısında korkup ağlayan küçük kız hakkında doktorun yaptığı paylaşım herkesten tepki topladı.

Bir döneme damga vuran “Çocuklar Duymasın” dizisinde oynadığı Duygu karakteriyle hafızalara kazınan Ayşecan Tatari, sosyal medya hesabından bir doktorun hasta gizliliğini ihlal ettiğini takipçileriyle paylaştı.

ayşecan tatari edip tepeli

Küçük kızını göz tedavisi için hastaneye götüren ünlü oyuncu, kızını muayene eden doktorun kendisine attığı mesajla şoke oldu. Kızını muayene eden doktor, küçük Müjgan’la ilgili “Ay ömrümü yedi bu çocuk bugün benim. Aşırı sinir oldum” mesajını yanlışlıkla Ayşecan Tatari’ye gönderdi. 

Ayşecan Tatari ve kızı Müjgan

Gördüğü mesaj karşısında şaşkınlık yaşayan ünlü oyuncu sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak “Size de iyi akşamlar aslı hanım. Bakın, bu hanımefendi bugün Müjgan’ın göz ölçümünü yaptı. 1,5 yaşındaki kızım, daha önce hiç görmediği aletler karşısında korkup ağladı. Sonra da o günkü hastasıyla ilgili yapacağı dedikoduyu bana atmış yanlışlıkla. Nasıl?” ifadelerini kullandı.

Ayşecan Tatari Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir