Yaşam

Emre Aşık’ın eski eşi Yağmur Sarnıç’a ikinci kez boşanma davası

Eski futbolcu Emre Aşık ile Yağmur’un olaylı boşanma davası sona ermişti. Savcılık, çocukların velayetini baba Emre Aşık’a verdi. Emre Aşık, boşandığı eski eşi Yağmur Sarnıç’a bir kez daha boşanma davası açtı. Emre Aşık, 100 bin TL’lik manevi tazminat talebinde de bulundu.

HABERE AİT GALERİ İÇİN TIKLAYIN GÖR

Ünlü futbolcu Emre Aşık, üç çocuğunun annesi Yağmur Aşık’a kendisini dolandırdığını, para sakladığını ve başka erkeklerle gezdiğini iddia ederek 2019 yılında çekişmeli boşanma davası açmıştı. Üç çocuğun velayetini de Emre Aşık almıştı. Mahkeme, Yağmur Sarnıç’ı kusurlu bulmuş ve 35 bin lira manevi tazminat ödemesine, Emre Aşık’ın ise aylık 5 bin lira tedbir nafakası ödemesine hükmetmişti. Bunun üzerine taraflar kararı İstinaf Mahkemesi’ne taşımışlardı.

emre aşık yağmur aşık olaylı boşanma

Eski eşi Yağmur Sarnıç hakkında tehdit, öldürmeye teşebbüs ve zina gibi eylemlerin dava açıldıktan sonra gündeme geldiğini belirten Aşık, mahkemenin bu talepleri dikkate almadığını iddia etti ve yeniden boşanma davası açtı.

emre aşık yağmur aşık dava

EMRE AŞIK’TAN YAĞMUR SARNIÇ’A İKİNCİ KEZ BOŞANMA DAVASI

“Zina, hayata kast, kötü veya onur kırıcı davranış, suç işleme ve haysiyetsiz hayat sürme” sebebi ile dava açan ve her iki davanın birleştirilmesini isteyen Emre Aşık, 100 bin lira manevi tazminat talep etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir