Yaşam

Batuga Akkız için kendini feda etti! Destan 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Pençe olduğunu açıklayan Akkız, infaz edilmek üzere saraya getirilir. Batuga’da arkadaşlarını kurtarmak için giden Akkız’ın ardından bıraktığı mektupta her şeyi itiraf edeceğini anlar. Bunun için Akkız’ın peçinden saraya gider. Ölüm emrini durdurur. Destan 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın yaptığı Destan, tüm heyecanıyla devam ediyor. Salı akşamlarının fenomen dizisi olan Destan’da yer yerinden oynayacak itiraflar geldi. Çin2in şantajlarına daha fazla dayanamayan Akkız, Yaman ve Sırma’yı kurtarmak için Pençe olduğunu açıklar. Pençe olduğu öğrenilen Akkız, saraya getirilir. Saray’da öldürülmek üzere tutulan Akkız’ın bu hareketini fark eden Batuga saraya koşar. Arkadaşları için kendini feda eden Akkız, infazı sırasında saray avlusuna girerek Durun der. 

BATUGA AKKIZ’I KURTARMAK İÇİN SARAYA GİDER

DESTAN DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Savaşçı bir genç kız olan Akkız, obasıyla beraber güçlüklerle boğuşunca Bir hancının oğlu Batuga aşık olur. İkili arasında devam eden hikaye aşkın en saf ancak yaşamın en çarpıcı anlarına şahitlik edecek. Türk kültürünün izleri ve yaşamı yansıtılacak olan dizi için plato hazırlandı. Ancak geçtiğimiz gün oyuncu kadrosu tamamlandı. Yönetmen koltuğuna Emir Khalilzadeh oturacak. Dizi de Türklerin İslamiyet’i kabul etmeden bir yıl önceki dönemi yansıtacak. Senaryosunu  Ayşe Ferda Yılmaz ve Sedef Nehir Erdem yazdı. 

destan dizisi afişi

DESTAN DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

Dizi de En son Hercai de yer alan oyuncu Ebru Şahin yer alacak. Partneri ise Sefirin Kızı dizisinde konağın kahyası rolünü oynayan Edip Tepeli oldu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir