Yaşam

Tarkan’ın son şarkısının ismi dalga konusu oldu! “Geççek” diye şarkı mı olur?

Tarkan’ın yeni yaptığı ‘Geççek’ isimli parçası daha çıkmadan büyük bir tepki topladı. 17 Şubat’ta dinleyici ile buluşacak olan parça, adıyla gündemde…

Son albümünü 2017 yılında çıkaran ve aylardır yeni şarkı hazırladığında olan Tarkan’dan beklenen haber geldi. Sanatçı Tarkan, uzun süredir hayranlarının merakla beklediği yeni şarkısının adını açıkladı. İsmi ‘Geççek’ olan şarkı 17 Şubat’ta yayınlanacak.

Geçen günlerde şarkısının dinleyicilerle buluşmasına az bir zaman kaldığını sosyal medya hesaplarından resmen duyuran Tarkan, “Geri sayım başladı… Yeni şarkı geliyor” ifadelerini kullandı.

Hayranları tarafından merakla beklenen şarkısı için hazırlıklarını sürdüren sanatçı, Instagram hesabından yeni şarkısının 12 saniyesini de “Çok yakında” notuyla paylaştı.

ŞARKININ ADI OLAY OLDU!

Tarkan son olarak yaptığı paylaşımla yeni şarkısının adını da duyurdu. İsmi ‘Geççek’ olan şarkı, 17 Şubat’ta dinleyicilerle buluşacak.

Ünlü şarkıcı, yeni parçasının adını açıklar açıklamaz tartışmalar da beraberinde geldi. Türk Dil Kurumu Güncel Sözlüğe göre yanlış yazılmış olan ‘Geççek’ kelimesi için büyük bir tepki yağdı. 

Sosyal medyada gündem olan konu hakkında; “Geçecek yazmak çok mu zor?”, “Bu nasıl şarkı ismi?”“TDK’den özür dile Megastar” şeklinde pek çok yorum yapıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir