Yaşam

Müge Anlı’da pes dedirten olay! Safiye Çallı yeniden dolandırıldı…

Daha önce Türkücü Cüneyt Demiral tarafından evlilik vaadiyle kandırılarak 600 bin TL dolandırıldığını söyleyerek Müge Anlı’dan yardım isteyen Safiye Çallı yeniden dolandırıldı.

Geçtiğimiz haftalarda Müge Anlı ile Tatlı Sert programına gelerek dolandırıldığı için yardım isteyen Safiye Çallı, yeniden hüsrana uğradı. 47 yaşındaki Safiye Hanım, daha önce programda 25 yıllık evliliğini noktaladıktan sonra, sosyal medyadan tanıştığı türkücü sevgilisi Cüneyt Demiral tarafından yaklaşık 600 bin lira dolandırıldığını anlatmıştı.

25 yıllık evliliğini bitirdikten sonra sosyal medyada tanıştığı türkücü Cüneyt Demiral için Ankara ve Ordu’daki iki evini sattığını söyleyen Safiye Hanım, geçimini evlere temizliğe giderek sağladığını söylemişti. Evlilik vaadiyle kandırıldığını ve Demiral’ın ortadan kaybolduğunu ifade eden Safiye Hanım’ın isyanı stüdyodakileri şoke etmişti.

Canlı yayına bağlanan Cüneyt Demiral’ın babası Kemal Demiral ise, “Safiye’nin iki evini sattı. Parasını vermedi. Oğlum bile demek istemiyorum” diyerek oğlunun suçlu olduğunu kabul etmişti. Ardından Cüneyt Demiral elindeki parayı ve arabayı Safiye’ye vereceğini söyleyip noter huzurunda aracını ve 80 bin TL’yi teslim etti.

Yaşanan olayların ardından Safiye Hanım, “yeniden dolandırıldım” diyerek Müge Anlı’dan yardım istedi. Evi ve arabasını aldıktan sonra Cüneyt ile tekrar görüşmeye başlayan Safiye Çallı, bu kez de 20 bin lirasından oldu. “Para lazım dedi, 20 bin lira çekeceğiz dedi, çektiğim parayı sayacağım bahanesiyle aldı ve bir daha geri vermedi. Aşk ve sevgi para doyurmuyor anladım.” diyen Safiye Hanım’ın aynı hatayı iki kez yapması izleyenleri şoka uğrattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir