Yaşam

Oyuncu Yalçın Dümer’den babası Ekrem Dümer ile ilgili şoke eden itiraf!

Yeşilçam’ın son jönü Yalçın Dümer, kendisi gibi oyuncu babası Ekrem Dümer hakkında şoke eden açıklamalarda bulundu. Kariyerinde zor zamanlardan geçen babası Ekrem Dümer’in kendisinin oyuncu olmasını istemediğini söyledi.

Türk Sineması’nın efsane ismi 90’lara damgasını vurmuş oyuncu Yalçın Dümer geçtiğimiz günlerde konuk olduğu Hülya Koçyiğit‘in ‘Film Gibi Hayatlar’ programında samimi açıklamalarda bulundu. Uzun zamandır ekranlardan uzak olan ünlü isim sektöre dönmek istediğini “Güzel bir projeyle devam etmek istiyorum.” diyen Dümer, “Çok ara verdim” sözleriyle dile getirdi.

Yalçın Dümer Film Gibi Hayatlar programına konuk oldu

“ÇOCUK YAŞTA OYUNCULUKLA TANIŞTIM”

Ünlü oyuncu Dümer Hülya Koçyiğit’e, “Rüyalarım gerçek oldu. Siz Ediz Hun’la film çektiğinizde tesadüfen film setine denk gelmiştik. Anneme oyuncu olacağımı o gün söylemiştim” dedi.

Yalçın Dümerden babası hakkında şoke eden itiraflar

“BABAM OYUNCU OLMAMI İSTEMEDİ”

‘Film Gibi Hayatlar’ programında babası Ekrem Dümer’den de bahseden ünlü isim, “Babamın çok zor şartlarda bir tiyatro ömrü olduğu için aynı şartları benim de yaşamamı istemedi. Şehir Tiyatrosu’nda ben rüştümü ispat edene kadar bir sene benimle konuşmadı” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir