Yaşam

Dilberay filminin yıldızı Büşra Pekin’den tuhaf itiraf!

Dilberay filminde sergilediği başarılı performansla dikkatleri üzerine toplayan oyuncu Büşra Pekin’in ilginç itirafı herkesi şaşırttı.

Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen oyuncu Büşra Pekin, geçtiğimiz günlerde “İbrahim Selim ile Bu Gece” programına konuk olarak katıldı. Dilberay filminde başrol olarak karşımıza çıkan ünlü oyuncu İbrahim Selim’in sorularını yanıtladı.

Hem meslek hayatı hem de özel yaşantısı hakkında bilinmeyenlerini anlatan ünlü oyuncu programın sevilen bölümü Gözlerimin İçine Bak‘ta İbrahim Selim’in sorduğu “Çantanda taşıdığın en tuhaf şey nedir?” sorusuna verdiği yanıtla herkesi şoke etti.

Çantasını ihtiyaçlarına göre düzenlediğinin altını çizen Pekin, Selim’in sorusuna “Tuhaf mı bilmiyorum ama içlik… Gerçekten bizim buraların havasına hiç belli olmuyor yani tatilde de öyleyim işte içime bir tayt alırım ya da ne bileyim bir kolluk, tozluk, içlik ne varsa atarım çantama. Çünkü çantamda fazla ağırlıktan hiç hoşlanmıyorum, o yüzden her şeyi çok ekonomik kullanıyorum ve o gün neye ihtiyacım varsa ona göre düzenliyorum. Fakat mutlaka içimi koruyacak ekstra bir şeyler alırım hep yanıma.” şeklinde ilginç bir yanıt verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir