Yaşam

Çoklu evren kapıları açıldı: Doctor Strange: Çoklu Evren Çılgınlığı tanıtımlı uzun fragman

Doctor Strange, açılan çoklu evren kapılarını kapatmak için bütün yeteneklerini kullanır. Ancka bir eksik var çok büyük bir yardıma ihtiyaç var. Yoksa dünya yok olacak. Tek başına evren kapılarını kapatamayan Strange kimden yardım isteyecek. Doctor Strange: Çoklu Evren Çılgınlığı tanıtımlı uzun fragman

Doctor Strange, bu kez zaman algısını değiştirmek için harekete geçenlere karşı savaşacak. Dünya’da her şey yolundayken evrenler arası geçişte yaşanan sıkıntıları önlemek için Doctor Strange, Zaman Taşı’nı canı pahasına korumaya karar verir. Ayrıca Doctor Strange, evrenler arası geçişte yerini almak isteyen bir versiyonuyla savaşı çetin geçecek. 6 Mayıs 2022 yılında vizyona girecek.

DOCTOR STRANGE: ÇOKLU EVREN ÇILGINLIĞINDA FRAGMANI

Bu kez filmde Strange Witch da yer alacak. Büyücülerin yanı sıra cadıların da evren geçişlerine yer verecek olan yeni seri de iyiden kötüye geçen isimler ise hayranlarını şaşırtacak. 

doctor strange: çoklu evren çılgınlığında

Gerçek ve paralel evren arasında hangisinin doğru olduğuna ise karar vermekte zorlanan Defender Strange , çizelgeler arasında zorlanacaktır.

doctor strange

İlk serinin devamı olacak olan Doctor Strange’nin yönetmenliğini Scott Derrickson üstlendi. Strange’nin ustasını Wong’u yine Benedict Wong üstlenecek. 

doctor strange

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir