Yaşam

Aylin Coşkun ve Volkan Aslan boşanıyor mu? ‘Hıçkıra hıçkıra ağlıyordu’

2 yıl önce Volkan Aslan ile dünya evine giren şarkıcı Aylin Coşkun hakkında sosyal medyada şoke eden iddialar ortaya atıldı. 46 yaşındaki Aylin Coşkun’un eşiyle evliliğinde büyük sorunlar olduğu söyleniyor.

“Yok Artık”, “Manzara” ve “Sinsirella” gibi parçalarla adından söz ettiren şarkıcı Aylin Coşkun‘dan hayranlarını üzen bir haber geldi. İddialara göre Coşkun 2 yıl önce nikah masasına oturduğu eşi Volkan Aslan ile bir süredir evliliklerinde sorun yaşıyor.

Alişan ve Buse Varol’un boşanma haberleri sosyal medyayı çalkalarken bir sosyal medya kullanıcısı Aylin Coşkun hakkında şoke eden açıklamalarda bulundu. Alişan ve Buse Varol’la ilgili bir haberin altına yorum yapan sosyal medya kullanıcısı, Aylin Coşkun hakkında şu sözleri söyledi:

“Böyle mutlu görünen evliliklere çok da kanmayın. Dört duvar arasında ne yaşandığını kimse bilemez. Çok mutlu olduğunu düşündüğüm bir çift daha vardı; Aylin Coşkun ve eşi. En son kadını bir balıkçıda hıçkıra hıçkıra ağlarken gördüm. Yakında onlar da boşanırsa şaşırmam.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir