Yaşam

Alişan ve Buse Varol’dan radikal karar! Burak’ın doğum gününde tek bir karede bir aradalar

Geçtiğimiz gün kızları Eliz’in bir yaşını doldurmasıyla gündeme gelen boşanma haberleri sonrası gözler Burak’ın doğum gününe çevrilmişti. Sadece arkadaşlarının katıldığı Harry Potter’lı yapılan konsept doğum günü partisinde Alişab ve Buse Varol’dan dikkat çeken detaylar geldi. Saatlerce süren doğum gününde çift tek bir karede yer aldı.

Boşanma krizi ile magazin gündeminden düşmeyen Alişan ve Buse Varol’dan radikal yeni karar çıktı. Eliz’in bir yaş doğum gününde oluşan kriz nedeniyle çiftin boşanması bekleniyordu.

alişanın doğum günü paylaşımı

Ancak çift, durumun boşanma boyutunda olmadığı sadece aralarında bir anlaşmazlık yaşandığını ve bunu mahremiyet olarak saklamak istediklerini belirtmişti.

alişan doğum günü

Ardından gözler 3 yaşına girecek olan oğulları Burak’ın doğum gününe çevrildi. Çift, oğullarının doğum gününe aileleri davet etmedi. Arkadaşlar arasında yapılan partide çiftin tek bir karede yer alması dikkat çekti.

Alişan ve buse varoldan tek kare

Neredeyse parti boyunca aynı yerde bile durmayan Alişan ve Buse Varol, tek karede olsa hesaplarında paylaştı. Bunun yanı sıra Doğum günü partisine, Amine Gülşe, Fatoş Kasabalı, Özlem Şahin, Gizem Hatipoğlu ve Demet Akalın gibi isimler çocuklarıyla beraber katıldı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir