Yaşam

Sihirli Annem’in Ceren’i Gizem Güven eşi Caner Turp’u tamamen hayatından çıkarttı!

Bir döneme damga vuran Sihirli Annem dizisinde Ceren karakterini oynayan Gizem Güven , geçtiğimiz günlerde 17 ay önce nikah masasına oturduğu futbolcu eşi Caner Turp ile boşanma kararı aldığını duyurdu. Herkesi şoke eden ayrılık haberi sonrası ünlü oyuncu eşini tamamen hayatından çıkardı.

“Sihirli Annem” dizisinde oynadığı “Ceren” karakteriyle milyonların gönlünde taht kuran Gizem Güven, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarla hayranlarını üzdü. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Güven, 2020 yılında nikah masasına oturduğu eşi Caner Turp ile ayrılık kararı aldığını duyurdu.

17 ay önce görkemli bir düğünle 10 yıllık ilişkilerini evlilikle taçlandıran ünlü çiftin ayrılık haberi Güven’in hayranlarını üzdü. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Bir süredir evliliğimizle ilgili yaşadığımız fikir ayrılıklarını çözüme ulaştıramadığımız için karşılıklı konuşup anlaşarak, saygı çerçevesi içinde ayrılık kararı aldığımızı sizlerle paylaşmayı uygun gördük. Evliliğimizi bitirmiş olsak da, geçmişimize ve birbirimize olan olan saygımız baki kalacaktır. Dolayısıyla bizler ve ailelerimiz bu zorlu süreci atlatırken, konu ile alakalı olarak hassasiyetlerinizi rica ediyor ve gizliliğimize saygı göstermenizi bekliyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.”

Ünlü oyuncunun hayranları “Barışma olur mu?” soruları sorarken ünlü oyuncudan beklenmedik bir hamle geldi. Boşanma haberini takipçileriyle paylaşan Gizem Güven, son olarak eşiyle sosyal medya hesabındaki tüm fotoğrafları kaldırdı. Oyuncunun bu hamlesi “geri dönüş yok” yorumlarına sebep oldu.

Son dönemlerde ünlüler dünyasında artan boşanma haberleri ilk olarak İbrahim Çelikkol ve eşi Mihre Çelikkol‘un ayrılık haberleriyle başladı. Ardından Alişan ve Buse Varol‘un ayrılık haberi herkesi şoke ederken Gizem Güven’in eşi Caner Turp‘tan ayrılma kararı şaşırttı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir