Yaşam

Ramazan Asya ile mi evlenecek? Gönül Dağı 52. bölüm yeni fragmanı

Aileye yeni birinin katılacağı müjdesi herkesi sevindirdi. Dilek hamile olduğunu duyurdu. Bu haber herkesi mutlu ederken öte yandan Tarık’ın ve amca oğullarının elleriyle kurdukları şirket elden gidiyor. Tüm projelerine el konulan şirket hakkında Tarık’ın ne yapacağı merak edildi. Gönül Dağı 52. bölüm yeni fragmanı

TRT 1’in en sevilen dizilerinden biri olan Gönül Dağı’nda bu haftada gönülleri mest etti. Dilek, hamile olduğunu aileye söyledi. Tarık hayatının artık eskisi gibi olmayacağını bildiğinden bu durum konusunda acil bir plan yapmaya karar verdi. Bebeği için gerçek bir işinin olmasını arzulayan Tarık amcaoğullarıyla yollarını ayırdı. Asuman tam babasında izin almışken, Ramazan ve Asya’nın nişan haberini alır. Bunu Ramazan’ın Asya için yaptığının farkında olan Asuman, babasından izin aldığını Ramazan’a söylemez. Ramazan Asya’nın aşkından haberdar olduğundan beri vicdan azabı çeker. 

GÖNÜL DAĞI 52. BÖLÜM 1. FRAGMANI:

GÖNÜL DAĞI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği Gönül Dağı dizisi başladı. Efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam mücadelesi veren insanların hikayesini konu edinen Gönül Dağı dizisi, “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırıldı. Merhum halk ozanı Neşet Ertaş’ın unutulmaz türküsü ‘Gönül Dağı’ndan esinlenerek hazırlanan ve çekimleri Eskişehir’de gerçekleştirilen TRT 1 dizisi, yeni bölümü heyecanla bekleniyor.

GÖNÜL DAĞI OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Köprü Film’in üstlendiği, senaryosu Mustafa Çiftçi’ye ait olan, yönetmenliğini Yahya Samancı’nın yaptığı Gönül Dağı’nın oyuncu kadrosunda; Berk Atan (Taner), Gülsim Ali İlhan (Dilek), Yavuz Sepetçi (Ciritçi Abdullah) Ege Aydan (Celal Bey), Semih Ertürk (Veysel), Ecem Özkaya (Zahide) gibi isimler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir