Yaşam

Mehmet Ali Erbil öldü mü? Mehmet Ali Erbil’e ne oldu?

Sosyal medyada Mehmet Ali Erbil’in öldüğüne dair çıkan haberler herkesi şaşırttı. Yaklaşık 3 yıldır kaçış sendromdan dolayı tedavi gören Mehmet Ali Erbil, öldüğü iddia edilmişti. O zamanlar ise doktor olan kız kardeşi Yeşim Erbil sosyal medyadan bir paylaşım yapmıştı.

2018 yılında son ayında evindeki banyoda yere düşerek kaburgalarını kıran ve kaçış sendromuna yakalanan ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil, aylarca yoğun bakımında kaldı.

mehmet ali erbil tedavi süreci

Herkesin öleceğini beklediği Erbil, 260 gün sonra yoğun bakımından çıktı. Ancak vücudunu kullanamıyordu. Erbil’in öldüğüne dair çıkan haberleri ise kız kardeşi Yeşim Erbil bu sözlerle yalanlamıştı:

“Bazı haberler çıkmış arayanlar oldu. Tedavisi devam ediyor. Bir sorun yok. Detaylı bilgileri paylaşırım. Bizden haber almadıkça başka haberlere inanmayın.”

mehmet ali erbil ve oğlu

2020 yılında ise fizik tedaviye başlayan ünlü komedyen kendi başına yürüyebiliyor. Bir kaç programa da çıkan Erbil, uzun yürüyüşlerde ya da uzun süreli ayakta durmalarda baston kullanıyor.

mehmet ali erbil fizik tedvai

Şimdilerde ise en çok çocuklarıyla vakit geçiriyor. Bu süreçte en büyük destekçisi ise eski eşi Nergis Kumbasar oldu. Dünden beri sosyal medyada yeniden “Mehmet Ali Erbil’e ne oldu? Öldü mü?” tarzında çıkan sorulara Erbil fotoğraflı paylaşımla cevap verdi. Sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti.

mehmet ali erbil son fotoğrafı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir