Yaşam

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl barışıyor mu?

Son zamanlarda evliliklerinde yaşadıkları anlaşmazlık nedeniyle ikinci kez boşanma kararı alan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çiftinden barışma sinyalleri geldi. Geçtiğimiz akşam ‘Her Aşk Biraz Komiktir’ oyunundan sonra objektif karşısına geçen oyuncu Kıratlı, gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakmadı.

7 yıl aradan sonra tiyatro sahnelerine ‘Her Aşk Biraz Komiktir’ oyunuyla dönen Burcu Kıratlı, son zamanlarda eşi Sinan Akçıl‘la aldığı boşanma kararıyla gündemden düşmezken, basın mensuplarının soruları üzerine barışma sinyalleri verdi.

“OYNADIĞIN OYUN KADERİNDİR”

Geçtiğimiz akşam İstanbul’da bulunan bir AVM’de  ‘Her Aşk Biraz Komiktir’ oyunuyla seyirci karşısına çıkan, eşi Sinan Akçıl‘la ikinci kez boşanmanın eşiğine gelen ünlü oyuncu Burcu Kıratlı 7 yıl aradan sonra ilk oyunuyla tiyatro sahnelerine dönüş yaptı. Burcu Kıratlı oyununu, 560 kişinin bulunduğu bir salonda oynadı.

Burcu Kıratlı 7 yıl aradan sonra ilk kez tiyatro sahnelerinde

Ünlü oyuncu tiyatro severlerin beğenisini topladığı ‘Her Aşk Biraz Komikti’ oyunundan sonra gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Burcu Kıratlıyla Sinan Akçıl barışıyor mu?

Sahne aldığı oyun hakkında, “Sahnelere döndüğüm için mutluyum. Seyirciden anında reaksiyon almak muhteşem. Birbirini çok seven ama sürekli fikir ayrılıklarına düşen, çevredekilerin gazıyla boşanma sürecine giden ve tatlı kavgalar yaşayan çifti anlatıyor. Bu biraz benim ve eşim Sinan Akçıl arasında yaşanan durum sanki. Oynadığın oyun kaderindir” şeklinde konuşan Kıratlı’dan muhabirlerin Sinan Akçıl’la ilgili sorduğu soruya kafaları karıştıran bir yanıt geldi.

Burcu Kıratlıyla Sinan Akçıl barışıyor mu?

BURCU KIRATLI’DAN “BİLMİYORUM” YANITI…

İstanbul’daki bir AVM’de sahne alan oyuncu Kıratlı muhabirlerden gelen “14 Şubat’ta Sinan Akçıl’dan bir hamle gelse barışır mısınız” sorusuna “Bilmiyorum” şeklinde yanıt verdi.

Burcu Kıratlıyla Sinan Akçıl barışıyor mu?

Boşanma aşamasında olduğu eşi Burcu Kıratlı‘nın 7 yıl aradan sonra tiyatro sahnelerine dönmesi üzerine Sinan Akçıl, kulise çiçek gönderip ünlü oyuncuyu tebrik etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir