Yaşam

Yasak Elma’nın Zehra’sı Şafak Pekdemir kaza yaptı! Gece karakolda bitti

Ünlü oyuncu Şafak Pekdemir, Yeniköy’de aracıyla ilerlediği sırada bir taksiye arkadan çarptı. Taraflar arasındaki maddi hasarlı trafik kazası kısa sürede kavgaya dönüştü.

Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Zehra karakteriyle büyük beğeni toplayan Şafak Pakdemirli 27 Kasım günü Yeniköy’de aracıyla ilerlediği sırada bir taksiye arkadan çarptı. Şoför aşağı inip aracını kontrol ettiğinde bagajın bir kısmının içeri geçmiş olduğunu fark etti. İddiaya göre olayla ilgili tutanak tutmak isteyen taksi şoförü iddiaya göre bu sırada ünlü oyuncunun hakaret ve tehditlerine maruz kaldı.

Genç oyuncu, ‘Aptal mısın, manyak 500 Lira vereyim git ne tutanağı’ şeklinde sözlerle bağırmaya başladı ve iddiaya göre ünlü oyuncu bu sırada alkollüydü.

TRAFİK KAZASI KARAKOLDA BİTTİ

Sabah’ın haberine göre; Taksi şoförü polisi arayarak yardım istedi. Olay yerine gelen polis ekiplerince karakola götürülen ünlü oyuncu, trafiğin sıkışık olduğunu, dur- kalk şeklinde ilerlediklerini bir anda taksiye çarptığını ifade etti.

Pakdemirli, taksi şoförü araçtan indikten sonra bagajındaki göçüğü gösterdi. Ufak bir dokunma nedeniyle bu göçüğün olamayacağını söyledim. Polis çağıracağım dedi. Tutanak tutmak istedi. Ben de kabul ettim. Fakat bir süre sonra ‘Boş ver tutanağı, bunun hesabını öde’ diyerek bağırmaya başladı. Ben de korktuğum için aracıma binip olay yerinden gittim. Hakaret veya tehdit de bulunmadım’ şeklinde konuştu. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir