Yaşam

‘Yalnız Kurt’un 4.bölüm fragmanı yayınlandı! ‘Allah’ın inayeti tecelli etti’

Birçok başarılı yapıma imza atan ünlü yönetmen Osman Sınav yeni dizi Yalnız Kurt ile ekranlara yeniden dönüş yaptı. İnternette en çok merak edilen ‘Yalnız kurt’ dizisi 3. bölümüyle seyircilerden tam not aldı. Ülkemizde mevcut siyasi meselelere değinen dizide dikkat çeken detaylara yer verildi. ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Yalnız Kurt’un 4. fragmanından öne çıkan ayrıntılar…

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Atv’de kurtlar vadisi dizisiyle efsane bir çıkış yakalayan yönetmen Osman Sınav uzun zaman sonra yepyeni bir yapımla ekranlara geri dönüyor. Yalnız Kurt, 11 şubat Cuma akşamı 3. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Senaryosunu Murat Koca ve Alper Erze’nin kaleme aldığı Sinegraf Fim imzalı Yalnız Kurt dizisi, ikinci bölümüyle en çok izlenen dizi olarak sosyal medyanın gündemine oturdu. Dizi fragmanında yer alan, ‘Allah’ın inayeti tecelli etti’ ve ‘Yeni bir paralel yapı devreye girdi!’ sözleri damga vurdu. İşte yalnız kurt 4.bölüm fragmanından dikkat çeken detaylar…

YALNIZ KURT 4.FRAGMANI YAYINLANDI!

Türkiye’nin yakın tarihine ışık tutarak; Amerikan Barış Gönüllülerinin Türkiye’ye gelişinden itibaren yaşanan darbeleri, ihanetleri, cinayetleri, anarşi ve terör olaylarını ele alan dizinin merakla beklenen 2. bölüm fragmanı da yayınlandı.

YALNIZ KURT DİZİSİ 4.BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN!

YALNIZ KURT SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Babası Yavuz Yıldırım ve Yıldırım projesine dair gerçekleri öğrenen Altay için, yeni bir hayat başlamıştır. 

yalnız kurt dizisi konusu nedir

Bu zamana kadar hiç beklentisi olmadan geçmişini unutarak yaşayan Altay’ın artık bir amacı, bir hedefi vardır. Anne babasını öldüren, bu ülkenin de başına bela olan düşmanı tanımak ve yok etmek! 

YALNIZ KURT KONUSU NEDİR?

Kurtlar Vadisi tadında olacağı söylenen Yalnız Kurt yaşadığımız dünyanın perde arkasında neler olduğuna ışık tutabilecek çok etkili bir hikaye geliyor. Hikayenin detayları ise şöyle: Golyat isimli bir küresel gücün yaptıklarını ve buna karşı verilen mücadeleyi anlatacak olan Yalnız Kurt isimli dizide günümüz dünyasının perde arkasındaki birçok oyunun detaylarını görebileceksiniz.

yalnız kurt oyuncuları kimler

YALNIZ KURT OYUNCULARI KİMLER?

Yalnız kurt dizisinin yapımcılığını Osman Sınav yönetmenliğini ise Çağatay Tosun üstleniyor. Senaryosu Murat Koca ve Ali Alper Erze’nin yazdığı dizi aynı zamanda güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Yalnız Kurt oyuncuları Cihan Ünal, Hasan Denizyaran, Damla Colbay, Murat Han, Kürşat Alnıaçık, Polat Bilgin, Hilmi Özçelik, Göktan Oktay Göztepe.

 

yalnız kurt dizisi ne zaman başlayacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir