Yaşam

Eser Yenenler’den kilo itirafı: ’27 yıldır diyetteyim’

YIlardır kiloları ile başı dertte olan ünlü komedyen Eser Yenen’lerden şaşırtan açıklama geldi. Yenenler, 27 yıldır diyette olduğunu söyledi.

Komedyen ve oyuncu Eser Yenenler Armağan Çağlayan’ın YouTube’de yayınlanan programına konuk oldu. Yenenler, kendisiyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Yenenler, birçok kez eleştiri de alan aşırı kiloları hakkında konuştu.

Tok hissedebilmek için doktor kontrolünde iğne yaptırdığını bile söyleyen Yenenler, aşının kendisine alerji yaptığını şu sözlerle anlattı:

‘Zayıflamak için her yolu denedim. Evlenip çocuk sahibi olduktan sonra aldığım 15 kilo var onu kesin vereceğim. Doktor kontrolünde tok tutma hissi veren bir iğne yaptırdım. Vücudum alerji yaptı. Tokluk hormonuna karşı alerjim varmış. Şimdi ben o açlığı yönetmeye çalışacağım.

“DİYETTE 27.YILIM”

Çok iştahlı biri değilim. Sistemi ortaokul yıllarında bozdum. 95 kilodan 75 kiloya düştüm. Bu yıl 27. yılım diyette! Bana ‘şu kadar yiyeceksin’ dendiğinde kısıtlandığımı hissediyorum. Şimdi yeni bir şey deniyorum iyi gidiyor.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir