Yaşam

Destan’ın Akkız’ı Ebru Şahin’den nikah tarihi açıklaması

Şimdilerde Destan dizisinde Akkız karakterine hayat veren Ebru Şahin, Uğur Aslan’ın “Bir Arabesk Müzikali Afara” performansını dinlemeye gidenler arasında yerini aldı. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Ebru Şahin, evlilik sorularına “Daha netleşen bir tarih yok. O yüzden bir şey söylemeyeyim” yanıtını verdi.

Yargı dizisinde rol alan Uğur Aslan Bir Arabesk Müzikali Afara performansıyla önceki akşam misafirleriyle buluştu. Destan’ın Akkız’ı Ebru Şahin de geceye katılan isimlerden oldu. Güzel oyuncu, basın mensupları ile sohbet etti. Şahin, “Setten geldim, güzel bir akşam olacağını düşünüyorum. Arkadaşlarım ile hep beraber eğlenmeye geldim.” dedi.

“Evlilik” sorularını da yanıtlayan Ebru Şahin, “Daha netleşen bir tarih yok. O yüzden bir şey söylemeyeyim ben.” şeklinde konuştu.

“HER AN EVLENEBİLİRİZ” DEMİŞTİ

Ünlü oyuncu röportajında sevgilisi Cedi Osman ile ilgili ilişkisine ve evliliğe dair açıklamalarda bulundu.

Şahin, şunları ifade etti:

“Cedi ile ilk günden beri hiçbir şeyimiz planlı değildi. İki sene önce böyle bir ilişki yaşayacağımı söyleseler ‘Aynı şehirde bile biriyle böyle bir duygu yaşayamam’ derdim. Ama bu bana hayatın hiç anlamadığım bir yanını gösterdi. Mesafelerin zorlayıcı olsa da aranızdaki bağı daha güçlü ve daha gerçek kılabileceğini öğrendim.”

ebru şahin evlilik teklifi

“ANİDEN DE OLABİLİR”

Ayrıca ünlü oyuncu, “Düğün aniden de olabilir, uzak bir tarihte de. Plan program yapmadık” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir