Yaşam

Survivor All Star’a kim veda etti? Acun Ilıcalı’dan sürpriz teklif

Tv8 ekranlarında haftanın üçüncü gününde Survivor eleme heyecanı izleyiciyle buluşuyor. Barış, Birsen, Mert, Bora, Furkan, Gizem ve Sercan arasında yapılan SMS oylamasında en az oyu alan Furkan, Survivor hayallerine veda etti. Furkan’ın elenmesine üzülen Acun Ilıcalı ise “Eğer kabul edersen bundan sonra yapacağımız All Star’ın ilk yarışmacısı sen olacaksın” teklifinde bulundu.

Survivor All Star’da 5. hafta geride bırakılırken Ünlüler – Gönüllüler elenen yarışmacı sms sıralaması ve halk oylaması sonuçlarına göre belli oluyor. Bu hafta iki dokunulmazlık oyununda ünlüler takımı kaybetti ve eleme adayları Barış, Birsen, Mert, Evrim, Furkan, Bora, Gizem ve Sercan eleme adayları oldu. Survivor’da geçen hafta Aycan Yanaç’ın yarışmadan ayrılması nedeniyle eleme olmamıştı. Bu sebepten de bu hafta 8 yarışmacı eleme potasına girdi.

8 KİŞİ ARASINDAN KİM ELENDİ?

Geçtiğimiz hafta elemeye kalan Mert, Evrim, Birsen ve Barış arasında SMS oylaması yapılmıştı. Survivor’da bu hafta ise elemeye kalan diğer isimler Gizem, Sercan, Bora ve Furkan oldu ve SMS oylamasına çıktılar. Survivor’ın son bölümündeki ada konseyinde ise eleme adayları büyük bir heyecan yaşadı.

“BİR SONRAKİ ALL STAR’IN İLK YARIŞMACISI SENSİN”

Furkan’ın elenmesi üzerine konuşan Acun Ilıcalı, şunları söyledi:

“Çok daha ileri gideceğini tahmin ediyorduk ancak haftalık olaylar Survivor’da her şeyi değiştirebiliyor. İddialı yarışmacılar zayıf yerde yakalandıkları zaman seyirciden bazen destek alamayabiliyorlar. Karakterin için sanat dünyasının en efendi ve değerli isimlerinden birisin” dedi. Ilıcalı, Furkan’ı yeniden Survivor’a davet ederek “Eğer kabul edersen bundan sonra yapacağımız All Star’ın ilk yarışmacısı sen olacaksın.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir