Yaşam

Nafaka ödemeyen oyuncu Kaan Girgin’e hapis şoku!

Ünlü oyuncu Kaan Girgin, eski eşi Seran Göçer’e mahkemece hükmedilen nafakayı ödemeyi gerekçesiyle hapis yatacak.

Bir döneme damga vuran ve şu sıralar gözlerden uzak bir yaşam süren oyuncu Kaan Girgin hapis cezasına çarptırıldı.

Ünlü oyuncu Kaan Girginle bir dönem evli olan Seran Göçer, avukatı Özlem Yazıcıoğlu aracılığıyla mahkemeye başvurarak kızının kendi soyadını kullanması için dava açmıştı.

2008 yılında 3 yıllık evliliklerini sonlandıran tarafların bugün 14 yaşında olan kızları S.G.’nin velayeti ise anneye verildi.

NAFAKAYI ÖDEMEYEN ESKİ EŞİNİN CEZALANDIRILMASINI İSTEDİ

Göçer, kızının kendi soy ismini kullanması için açtığı davayı kazandı. Göçer ayrıca Kaan Girgin’in çocuğuna mahkemece hükmedilen nafakayı ödemediğini öne sürerek cezalandırılmasını istedi.

KAAN GİRGİN’E ‘TAYZİK HAPSİ’ KARARI

Hürriyet’in haberine göre; İstanbul İcra Ceza Mahkemesi, sanık Girgin’in Nafaka hükümlerine uymamak suçundan 3 ay tazyik hapsi ile cezalandırılmasına karar verdi.

Seran Göçer’in avukatı Özlem Yazıcıoğlu, “Kaan Girgin’in çocuğuna ödemediği 200 bin lirayı aşan nafaka borcu bulunmaktadır” açıklamasını yaptı.

kaan girgin hapis yatacak

BABASINI 1-2 DEFA GÖRDÜK

Kaan Girgin ile 13 yıl önce anlaşmalı boşanan Göçer’in dava dilekçesinde şu ifadeler yer aldı: “Tarafların bugün 13 yaşında olan çocuğu S.G.’nin velayeti anneye verilmiştir. Ancak S.G. bugüne kadar sadece 1 ya da 2 defa babasını görmüştür. Çocuğun annesiyle soyadının farklı olması gerek okulunda, gerekse sosyal yaşamında büyük sıkıntı yaşatmaktadır.” Mahkeme, küçük S.G.’nin soyadının annesinin soyadı ‘Göçer’ olarak değiştirilmesine karar verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir