Yaşam

Alişan’dan boşanma kararı alan Buse Varol’dan eşine şarkılı gönderme!

2018 yılında dünyaevine giren Alişan ve Buse Varol çiftinin evliliğindeki krizler giderek büyüyor. İlk olarak geçtiğimiz günlerde 1 yaşına giren kızları Eliz’in doğum gününü ayrı ve kendi aileleri ile kutlamaları dikkat çekmişti. boşanacakları Konuşulan Buse Varol’dan eşi Alişan’a şarkılı gönderme geldi.

2018 yılında nikah masasına oturan Alişan ile Buse Varol’un boşanacakları yönünde çıkan haberler gündeme bomba gibi düştü.  Alişan ve Buse Varol’un kızları Eliz’in doğum günü ayrı ayrı kutlamaları ayrılık iddiasını gündeme getirdi. Hatta çiftin boşanma kararı aldığı ve Buse Varol’un avukata gerekli talimatları verdiği ileri sürüldü. 

Buse Varol’dan imalı gönderme geldi. Buse Varol Instagram hesabından Nilüfer’in bir şarkısını paylaştı. Buse Varol, Instagram hesabından Nilüfer Örer’in ‘Mevsim Bahar’ şarkısıyla paylaşım yaptı. Şarkının sözleri sosyal medya kullanıcıları tarafından imalı bulundu.

Buse Varol’un paylaştığı şarkının sözleri şu şekilde:

‘Bir deli rüzgar esse bir yerlerden.
Savurur mu, götürür mü beni bilmem.
O deli aşık mazide kaldı artık.
Dönecek mi geriye onu bilmem…
Hiç zaman olmaz mı?
Geri gelmez mi? Savunmasız duygular.
Ah o günleri bir daha vermez mi?
Acımasız şu yıllar.’

Ünlü şarkıcı Alişan ile evliliğinde kriz yaşadığı ve boşanacakları ileri sürülen Buse Varol, önceki gün çıktığı alışveriş turunda görüntülendi. Varol, basın mensuplarına müdahalede bulunarak, görüntü almalarını engellemeye çalıştı.

Varol, konuyla alakalı açıklama yapmadı. 

BUSE VAROL

Alişan’ın arkadaş grubuyla alışverişe gelen Buse Varol, kendisini görüntüleyen muhabirleri görünce gerildi. Gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakan Varol’a, Alişan’ın erkek arkadaşları adeta korumalık yaptı.

MUHABİRLERİN GÖRÜNTÜ ALMALARINI ENGELLEMEYE ÇALIŞTI

Kameraları engellemeye çalışan ve elleriyle basın mensuplarının önünü kapatan arkadaşlarına, bir destek de Buse Varol’dan geldi. Varol da müdahalede bulunarak, muhabirlerin görüntü almalarını engellemeye çalıştı.

buse

Yaşanan gerginlik sonrası alışveriş turunu yarıda kesen Buse Varol ve arkadaşları, hızlıca otoparka giderek, çıkış yaptı. Buse Varol’un parmağındaki alyansının önceki gün yaptığı AVM turunda olmaması dikkat çekti.

ALİŞAN’DAN İLK AÇIKLAMA GELDİ

Günlerdir evliliğiyle ilgili gündemden düşmeyen Alişan, sonunda isyan etti.

Alişan boşanma haberlerini yalanladı. “Dilekçeler verilmiş..Kararlar alınmış..Yok o haklıymış,yok bu haklıymış..Kardeş kaybetmenin acısını yaşarken, daha yeni yeni toparlanmaya çalışırken, hergün gözyaşı döken annemi, eşimi, rahmetli kardeşimin eşini, çocuklarımı,yeğenlerimi ne olur rahat bırakın..Her ailede yaşanabilecek şeyler bunlar..Biz bir karar verirsek açıklarız söyleriz..Ama bizim adımıza karar vermeyin lütfen..Ne olur artık senaryolar üretmeyin yorum yapmayın, bizi bize bırakın..Kararı biz verelim..Sonra ne isterseniz konusursunuz yorum yaparsınız..”

Alişan ve Buse Varol çiftine yakın kaynaklardan edinilen bilgilere çift boşanma kararı aldı. Gizlilik içinde yasal işlemleri başlatan çift, haberin duyulmaması için olabildiğince özen gösterse de çifte yakın kaynaklar boşanmayı doğruladı.

ÖNCESİNDE NELER OLDU?

Alişan ile oyuncu Buse Varol 2018 yılında nikah masasına oturmuştu. 2019 yılında oğulları Burak dünyaya geldi. Sosyal medya paylaşımları ile birbirlerine olan aşklarını her fırsatta dile getiren ikili, ikinci çocukları Eliz’i 2021 yılında kucaklarına aldı. Ünlü çiftin kızları Eliz, bir yaşına girdi. Güzel oyuncu, kızı için İstanbul’un en lüks otellerinden birinde doğum günü partisi verdi.

Partiye Alişan’ın katılmaması dikkatlerden kaçmadı. Ünlü çift, ardından kızlarının doğum gününü çeşitli karelerle kutladı. Ayrılık iddialarını destekler paylaşımlar yapan ünlü çiftten ilk açıklama geldi.

Alişan, “Erkeklerin katılmadığı bir partiydi o yüzden gitmedim” derken Varol ise “Suzan anne ile bir sorunumuz yok. Beni kimse eve davet etmedi” dedi.

BUSE VAROL FOTOĞRAFLARI SİLDİ

Çift hakkındaki ilk dedikodu Buse Varol’un Instagram sayfasından Alişan ile yer aldığı fotoğrafları kaldırmasıyla gündeme geldi. Ardından Buse Varol “Yeniden bir diziyle anlaştım. Setlere geri dönüyorum, inşallah aralık ayında yeni projeye başlayacağım. bundan kaynaklı Instagram’ım da bir temizlik yaptım. Sadece kendi fotoğraflarım olsun ve işle ilgili şeyler paylaşayım diye fotoğrafların bazılarını sildim” dedi.

BUSE VAROL: EVDEKİ PARTİYE DAVET EDİLMEDİM

Alişan ve ailesinin evde düzenlediği doğum günü partisine katılmayan Buse Varol ise sunuculara gönderdiği mesajda “Eliz’in oteldeki doğum gününü Alişan organize etti. Selçuk’un eşi Merve de gelecekti. Son anda istemediler saygı duyuyorum. Ne Merve’yi ne de kızları asla sorun konusu yapmadım. Suzan anne ile bir sorunumuz yok. Her şeyin üzerine yemin ederim. Beni kimse eve davet etmedi. Ben asla böyle bir kız değilim, hepsinin acısına saygı duyuyorum ama Eliz asla bir daha 1 yaşına giremeyecek” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir