Yaşam

Survivor All Star’da gergin anlar! Yunus Emre’nin Ogeday ve Hikmet’le kavgası…

Survivor All Star’ın bu akşam ekrana gelecek olan 19’uncu bölümünde ödül oyunu için mücadele edildiği esnada gönüllüler takımı yarışmacıları adeta birbirine girdi. Yunus Emre, Ogeday ve Hikmet’in kavgası bölüme damga vurdu. ikilinin üstüne yürüyen Yunus Emre’yi sakinleştirmek için uğraşan arkadaşları, büyük bir çaba sarf etti.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Survivor All Star’da dördüncü hafta heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Dokunulmazlık oyunlarının ardından yeni bölümde ünlüler ve gönüllüler takımları ödül oyununda karşı karşıya geliyor. Survivor’ın bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümünde ödül oyunu sırasında tansiyon yükseliyor.

YUNUS EMRE’Yİ KİMSE TUTAMADI

Oyun sırasında Yunus Emre, takım arkadaşları Berkan ve Ogeday’a sert tepki gösteriyor. Berkan ve Ogeday ise Yunus Emre’yi sakin olması ve bağırmaması konusunda uyarıyor.

Ancak sinirlerine hakim olamayan Yunus Emre, “Sen ne ayaksın? Bu duvarı aşamıyorum anlıyor musun?” diye bağırıp üzerlerine yürüyor.

Arkadaşlarını sakinleştirmeye çalışan Hikmet ise Yunus Emre’yi sakinleştirmeye çalışıyor. Ancak sinirlerine hakim olamayan Yunus Emre, kendisini sakinleştirmeye çalışan Hikmet’e de bağırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir