Yaşam

Sihirli Annem’in Ceren’i Gizem Güven’den kötü haber! 17 aylık eşiyle boşanıyor…

Bir döneme damga vuran Sihirli Annem dizisinde Ceren karakterini oynayan Gizem Güven , 17 ay önce nikah masasına oturduğu futbolcu eşi ile boşanma kararı aldı.

“Sihirli Annem” dizisinde oynadığı “Ceren” karakteriyle milyonların gönlünde taht kuran Gizem Güven, 2020 yılında nikah masasına oturduğu eşi Caner Turp ile ayrılık kararı aldı.

17 ay önce görkemli bir düğünle 10 yıllık ilişkilerini evlilikle taçlandıran ünlü çiftin ayrılık haberi Güven’in hayranlarını üzdü. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Bir süredir evliliğimizle ilgili yaşadığımız fikir ayrılıklarını çözüme ulaştıramadığımız için karşılıklı konuşup anlaşarak, saygı çerçevesi içinde ayrılık kararı aldığımızı sizlerle paylaşmayı uygun gördük. Evliliğimizi bitirmiş olsak da, geçmişimize ve birbirimize olan olan saygımız baki kalacaktır. Dolayısıyla bizler ve ailelerimiz bu zorlu süreci atlatırken, konu ile alakalı olarak hassasiyetlerinizi rica ediyor ve gizliliğimize saygı göstermenizi bekliyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir