Yaşam

Fırat Tanış eşi Kübra Tanış’tan boşandı!

Show TV ekranlarında yayınlanan Aziz dizisinde Mösyö Pierre karakterine hayat veren ünlü oyuncu Fırat Tanış 8 yıldır evli olduğu eşinden 5 dakikada ayrıldı. Çiftin 8 yaşındaki kızları da annesi Kübra Tanış’a verildi.

‘Geniş Aile’, ‘İstanbullu Gelin’ gibi başarılı projelerde rol alan şimdilerde Aziz dizisinde Mösyö Pierre karakterine hayat veren Fırat Tanış 8 yıl önce dünyaevine girdiği eşi Kübra Tanış ile boşanma kararı aldı. Evliliğini gözlerden uzak yaşayan çiftin ayrılması da sessiz sedasız oldu.

Fırat Tanış eşinden ayrıldı

MAHKEME KIZLARININ VELAYETİNİ ANNEYE VERDİ

İstanbul Aile Mahkemesi’nde görülen davada çiftin duruşmasının yaklaşık 5 dakika sürdüğü iddia edilirken 8 yaşındaki kızlarının velayeti annesi Kübra Tanış‘a verildi. Mahkeme ünlü oyuncu Tanış’ın eşine nafaka ödemesini hükmetti.

Fırat Tanış kızıyla pazar gezisi yaptı

FIRAT TANIŞ KIZIYLA VAKİT GEÇİRDİ

Çiftin boşanmalarının ardından ünlü oyuncu Tanış kızıyla geçtiğimiz pazar Atatürk Arboretumu gezisi yaptı. Ünlü oyuncu Tanış, kızıyla çekildiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabından “Canım kızımla Atatürk Arboretumu’nda şahane bir gezi yaptık bu pazar” notuyla takipçileriyle paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir