Yaşam

Emrah iki çocuğunun annesi Sibel Erdoğan’la boşandı!

Hem şarkıcı hem de oyuncu olan şarkıcı Emrah’ın eşi Sibel Kirer’den boşanacağı iddia edilmişti. Emrah’ın 2014’te dünyaevine girdiği 2 çocuğunun annesi Sibel Erdoğan’dan boşandığı belirtildi.

Ünlüler dünyasında bir boşanma haberi de Emrah’tan geldi. Magazinkolik’teki bilgiye göre Emrah, 2014 yılında hayatını birleştirdiği Sibel Erdoğan’dan boşandı. Şarkıcı Emrah’ın Sibel Erdoğan’dan Elyesa ve Eleysa adlı bir kız bir de erkek olmak üzere 2 çocuğu bulunuyor. 

 

ANLAŞMALI BOŞANACAĞIZ DEMİŞTİ!

2014’te şarkıcı Sibel Kirer ile nikah masasına oturan Emrah, geçtiğimiz günlerde boşanma kararı aldığı haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Aynı evde kalmaya devam eden, birlikte tatile de giden Emrah-Sibel Erdoğan yakın çevrelerine “Anlaşmalı olarak boşanacağız. Bu durumu çocukların da rahat atlatmasını istiyoruz” dediği öğrenilmişti.

Yurtdışından gelen arkadaşlarıyla alışverişe çıkan Erdoğan, evliliklerinde bir sorun olmadığını söyledi. Kirer “Boşansak ortaya çıkardı, biz boşanmadık. Yüzüğüm de parmağımda. Evleri ayırdığımız doğru değil” diyerek iddialara son noktayı koydu. Sibel Erdoğan, eşinin müzik ve film çalışmaları içinde olduğunu söyledi.

NE OLMUŞTU?

Son günlerde magazin sayfaları ünlü isimlerin uzun süredir beraber oldukları eşlerinden boşanma haberleriyle çalkalanıyor. Bu kez de kötü haber şarkıcı Emrah ve Sibel Kirer’in boşanacağı haberleri gelmişti. Kirer’in 20 gündür Afyon’daki baba evinde kaldığını ve çiftin Çağlayan Adliyesi’ne boşanma davası için başvurduğunu iddia edilmişti. Çıkan bu haberlerin ardından Emrah’ın eşi Sibel ile beraber Tayland’a tatile gittiği öğrenildi. 

emrah ve sibel

Sibel Erdoğan ile Bangkok’taki King Power isimli gökdelenin zirvesine çıkan sanatçı, 78. kattan paylaşımlar yaptı. Emrah ile eşinin, zemini cam olan gökdelenden verdiği pozlara, “Romantizmin zirvesindeler” yorumları geldi.

emrah ve eşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir