Yaşam

ÇGHB’nin yıldız oyuncusu Zeynep Koçak’ın korku dolu anları!

Bir dönem Kanal D ekranlarına damga vuran “Çok Güzel Hareketler Bunlar” programının yıldız oyuncusu Zeynep Koçak, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini korkuttu.

Son dönemlerdeki değişimiyle gündem olan oyuncu Zeynep Koçak, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla sevenlerini endişelendirdi. Penceresinin söküldüğünü gören ünlü isim evine birisinin girdiğinden şüphelenerek soluğu karakolda alsa da gerçek bambaşka çıktı.

“Biri penceremi sökmüş. Evde kesin biri var şu an.” diyen ünlü oyuncu “Bana bir şey olursa iki kişi dışında hepinize hakkım helal olsun” şeklinde paylaşımda bulundu. Korku dolu anlar yaşayan ünlü isim hemen polis ekiplerine haber verdi ve ev olay yeri inceleme ekibi tarafından arandı. 

Ancak gecenin ilerleyen saatlerinde gerçek ortaya çıktı. Zeynep Koçak’ın bir arkadaşı yeni albümünün tanıtımını yapması için böyle bir şaka yaptığını söyledi. Albümün daha fazla kişiye ulaşması için bu yola başvuran şarkıcı, Zeynep Koçak’a seslenerek “N’olur, beni polise şikayet et” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir