Yaşam

Survivor All Star’da talihsiz kaza! Atakan’ın çığlıkları damga vurdu

Ünlüler ve Gönüllüler’in şampiyon olmak için ter döktüğü Survivor’da 2. dokunulmazlık da sahibini buldu. Parkura çıkınca byük bir kaza yaşayan Gönüllüler takımından Atakan’ın çığlıkları bölüme damga vurdu. Yarışmacı arkadaşları ve seyirciler de korku dolu anlar yaşadı. Atakan’a ilk müdahaleyi Survivor ekibinde yer alan Doktor Serhad Ömercikoğlu yaptı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Survivor All Star tüm heyecanı ile devam ediyor. Ekranlara gelen son bölümde Ünlüler ve Gönüllüler dokunulmazlık oyunu için yine parkura çıktılar. 

Kadın yarışmacılar arasında gerçekleşen yarışta; Berna, son sayıyı alarak takımını 1-0 öne geçirdi. Sonrasında parkura erkekler çıktı. Ünlüler’den Mert, Gönüllüler’den Atakan’a karşı mücadele etti.

Parkurun halat kısmında Atakan kontrolü kaybederek düştü. Yarışmacının çığlıkları adayı inletirken yardımına takım arkadaşları ve sağlık ekibi koştu. Atakan’a ilk müdahaleyi Survivor ekibinde yer alan Doktor Serhad Ömercikoğlu yaptı. Yapılan muayenede omuzunun çıktığı belirlenen Atakan hastaneye götürüldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir