Yaşam

Bengü eşi Selim Selimoğlu’nun doğum gününü kutladı

İkinci bebeğini birkaç ay önce kucağına alan ünlü şarkıcı Bengü eşi Selim Selimoğlu’nun doğum gününü Instagram hesabından kutladı.

İlk bebeğini 2019 yılında kucağına alan sanatçı Bengü, yeniden anne olmanın mutluluğu içinde sosyal medyadan sık sık paylaşım yapmaya devam ediyor. Pandemi sürecinde sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan ve ikinci kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan Bengü eşi Selim Selimoğlu’nun doğum gününü bu fotoğrafla kutladı:
“İyi doğdun canım kocam… Sonsuza dek hep yanı başımızda, hep bizimle ol… Seni her şeyden çok seviyoruz.”

Bengü’nün bu fotoğrafı sevenleri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. 

bengüden yeni yıl öncesi paylaşım

Çocuklarıyla birlikte kamera karşısına geçen ünlü isim, ev hallerini yayınladı. Bengü, şunları söyledi:

DOĞUM ANI DUYGULANDIRDI

Ünlü şarkıcı kızı Zeynep ile ilgili yaptığı paylaşım herkesi duygulandırdı. Sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alan Bengü bu defa doğum anına ait fotoğrafını paylaştı. Güzel şarkıcı “Siz gülümseyin ki; hayat da size gülümsesin” notunu ekledi.

Bengü

Bengü yaptığı paylaşıma bu notu düştü:

“İkinci bebeğime hamile olduğumu ilk öğrendiğimde “Zeynep daha çok küçük, ben nasıl yetebileceğim ikisine de, ya çok kıskanırsa, acaba çok mu erken” gibi birçok kaygı oluşmuştu içimde… ne biliyim böyle suçluluk duygusu gibi bir duygu…Eminim birçok anne de benim gibi hissetmiştir… Sonra zaman geçti ve bu fikre bayağı alıştım hatta hayaller kurmaya başladım… Gün gelecekti ikisi sırt sırta omuz omuza göğüsleyeceklerdi hayatı… Belki biz erken gidecektik ve onlar ikisi birbirlerinin en büyük destekçisi olacaklardı… Biz zaten ikisini de hep çok sevecektik, ne birine az ne birine fazla… ÇOK sevecektik! Şimdi bakıyorum ve nasip olduğu için şükrediyorum… Çok güzel bir abla oldun Zeyno’m sen…Ablalar ikinci annedir… Eminim kardeşine hep çok iyi bakacaksın, ve biz seni de onu da hep ÇOK seveceğiz!!! ÇOK SEVECEĞİZ!!!”

Geçtiğimiz günlerde doğum yapan güzel şarkıcı Instagram hesabından The team notuyla aile bebekleri ile birlikte yeni aile pozunu paylaştı. 

bengüden aile pozu

Bengü, “Çok kolay bir doğum oldu. Şükürler olsun sağlıklı doğum oldu. Zeynep kardeşini öptü, kokladı. Tam algılayamıyor ama biraz farkında. Şu an bir kıskançlık yapmadı ama sonrasında her çocuk gibi anne babayı paylaşırken yapabilir” dedi.

bengünin kızı

Ünlü şarkıcı, “Bundan sonrası bizde artık. İkisine de aynı sevgiyi, hatta Zeynep’e biraz daha fazla ilgiyi göstereceğiz” sözleriyle, duygularını dile getirdi.

1 Kasım 2021, Pazartesi günü ikinci doğumunu gerçekleştiren Kadın Sağlığı ve Doğum Hastalıkları Uzmanı Habibe Seyisoğlu, şu bilgileri verdi;

“Bugün saat 7.52’de Selim bebek dünyaya geldi. Bengü hanımın ve bebeğinin sağlığı gayet iyi. Kilosu 3760 gr, boyu 53 cm doğan Selim bebek, anne sütüyle de tanıştı. Kendisine, bebeğine ve ailesine sağlıklı bir yaşam diliyoruz.” dedi.

bengü bebeği ile paylaşım

Bengü hastane odasında çekilen fotoğrafı “Oğlum…Ailemize hoş geldin oğlum” notu ile paylaştı.

Koronavirüs pandemisi sürecinde sektörün durduğu için uzun süredir sahnelerden uzak kalan Bengü, “Pandemiden normalleşmeye geçiş yaptık ama hamileliğim yüzünden sahnelere dönemedim. En yakın zamanda klibimi çekip, döneceğim. Bu süreçte üretmeye devam ettim” ifadelerini kullandı.

AŞI OLUP HAMİLELİK POZU VERMİŞTİ!

İkinci bebeğine 8 aylık hamile olan ünlü şarkıcı Bengü, geçtiğimiz günlerde koronavirüs aşısı olmuştu. İkinci çocuğunu kucağına alacak olan Bengü’den yeni hamilelik pozları gelmişti.

bengüden hamilelik pozları

İkinci bebeğine 34 haftalık hamile olan şarkıcı önceki gün İstinye Park’taydı.

Tek başına mağazaları dolaşan Bengü, “Doğuma sadece 6 hafta kaldı. Fark ettim ki; oğlumuz için henüz hiçbir şey almamışım. Daha yeni yeni odasını hazırlamaya başladık” dedi.

Dünyaya gelecek oğluna eşi Selim Selimoğlu’nun adını verecek şarkıcı, karnı burnunda fotoğrafını Instagram’dan paylaştı.

“Bengü, “Son hamiş fotoları; çünkü hoş geldin 8’inci ay” yazarak, kalp emojisi koydu. Şarkıcı, etiket olarak ise, “Bebek yükleniyor” diye yazdı. Bengü, kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Son olarak Bengü ultrason makinesine yansıyan bebeğinin fotoğrafını paylaşarak, “Yüzünü görelim oğlum diye gittik ama olsun” notunu düştü.

bengü ultrason fotoğrafları

Hamile olmasına rağmen aşı yaptırması tartışma konusu olan Bengü, eleştirilere cevap verdi.

Bengüden aşı açıklaması

Konuyla ilgili detaylı araştırma yaparak aşı olduğunu belirten Bengü, “3 aydan sonra aşı yapılması öneriliyor. Ben 5 aylık olduğum için gönül rahatlığıyla ilk gün gidip aşı yaptırabildim. Şu ana kadar da hiçbir yan etki görmedim.

İnşallah bebeğim de antikorlu doğacak. Ben ailem, hepimiz uygun gördük. Doktorum da izin verdi. Aşı olmayı yaptırmamaktan daha uygun buluyorum. Özellikle hamilelik döneminde koronaya yakalanırsan daha riskli buluyorum” diye konuştu.

EŞİM 5 ÇOCUK İSTİYOR

bengü ikinci bebeğine hamile

İkinci bebeğine 5 aylık hamile olan Bengü, önceki gün Nişantaşı’nda alışveriş yaptı. Gazetecilerle sohbet eden şarkıcı, “Kaç çocuk sahibi olmak istiyorsunuz?” sorusunu, “Eşim Selim’e kalsa 4-5 tane olacak ama ben yaş sınırına takılıyorum. İkinci ile sahalara veda etmeyi düşünüyorum. Bir kız, bir erkek yeter” diye yanıtladı. 

 

bengünün bebeğinin cinsiyeti belli oldu

Selim Selimoğlu ile evliliği devam eden ünlü şarkıcı Bengü hayranlarına müjdeli haberi verdi. Geçtiğimiz yıllarda kızı Zeynep’i dünyaya getiren Bengü bir kez daha annelik sevinci yaşayacağını duyurdu.Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Bayramın sürprizi bizden gelsin. Zeynep abla oluyor; bir de oğlumuz oluyor!!! Dualarınızı eksik etmeyin; kocaman sevgiler bizden hepinize” ifadelerini kullanan Bengü hamile olduğunu doğruladı.

42 yaşındaki başarılı şarkıcı bir süredir Selim Selimoğlu ile evliliğini sürdürüyor. Çift ilk bebeğini geçtiğimiz yıllarda kucaklarına almıştı. Zeynep’in abla olacağının müjdesini veren Bengü, yeni bebeklerinin de erkek olacağını duyurdu.

Dün bir alışveriş merkezinde görüntülenen Bengü bebeğinin adını açıkladı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bengü şunları söyledi:

“Haberi ilk duyduğumuzda çok mutlu olduk. İsim olarak soyadımız Selimoğlu olduğu için Junior Selim Selimoğlu diye düşünüyoruz. Zaten eşim Selim’in de hayaliydi. Zeynep ismini ben koymuştum, bunda da Selim’e bıraktık. İki çocuk birden büyüteceğiz, Zeynep 2 yaşına girecek, normalde 1 sene düşünmüyorduk çocuk. Aşerme durumu ‘ikinci çocukta daha çok olur’ dediler ama oğlum iyi bakıyor annesine, şu ana kadar bir durum olmadı” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir