Yaşam

Survivor’ın son bölümünde sürgün adasına giden isim belli oldu!

Survivor All Star’ın dün akşamki bölümde oynanan dokunulmazlık oyunu sonrası gerçekleşen ada konseyinde sürgün adasına giden isim belli oldu. İşte 6 Şubat tarihinde izleyiciyi ekranları başına kilitleyen Survivor All Star’da sürgün adasına giden o isim…

Her sezonunda izleyicide ayrı bir heyecan uyandıran TV8 ekranlarındaki Survivor All Star dün akşam da nefesleri kesti. Her iki takımın da yarışmacılarının kazanma hırsıyla mücadele ettiği hıza, dengeye ve güce dayalı dokunulmazlık oyununda kazanan taraf gönüllüler oldu. Kadınların ve erkeklerin ve ayrı ayrı mücadele ettiği dokunulmazlık oyununda ilk olarak gönüllüler takımının kadınları galip gelirken, erkeklerin yarıştığı etapta da gönüllüler takımının erkekleri açık ara farkla yarışmayı tamamladı. Dokunulmazlık oyununda gönüllüler takımına karşı mağlup olan ünlüler takımı ada konseyinde sürgün adasına gidecek ismi belirledi.

Survivor Bora sürgün adasına giden isim oldu

SÜRGÜN ADASINA KİM GİTTİ?

Survivor All Star’da dün oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımından sürgün adasına gidecek isim Bora olurken, yarışmacı bu durum nedeniyle arkadaşlarına sitem etti. 

Survivor All Star

PERFORMANS BİRİNCİLERİ AÇIKLANDI

Ünlüler takımından performans birincileri olurken dokunulmazlığa sahip olan Perviz ve Sema‘nın yanı sıra gönüllüler takımından Seda ve Hikmet performans birincisi oldu.

Survivor performans birincileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir