Yaşam

Hazal Kaya’nın başrolünde olduğu Pera Palas’ta Gece Yarısı filminin fragmanı yayınlandı!

Hazal Kaya’nın başrolünde yer aldığı Pera Palas’ta Gece Yarısı filminin fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen fragmanı, Kaya sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisi 3 Mart’ta Netflix’te yayınlanacak.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Hazal Kaya ve Selahattin Paşalı’nın başrollerinde olduğu ve geçmiş dönemde geçen dizinin fragmanı yayınlandı. Büyük bir yankı uyandıran dizinin konusu oldukça ilgi çekti. 

Selahattin Paşalı’ya eşlik edecek olan Kaya, Pera Palas oteli hakkında yazı yazmak üzere görevlendirilen gazeteci Esra olarak karşımıza çıkacak.

Sekiz bölümden oluşacağı duyurulan dizide Esra, yanlışlıkla tarihi odalardan birinin 1919 yılına açılan bir kapı olduğunu keşfetmesi üzerine geçmişe gider.

Bu inanılmaz keşfi sayesinde zamanda yolculuk yapan Esra, bu sayede Mustafa Kemal Atatürk’e karşı düzenlenen bir komplodan haberdar olur. Artık Esra Türkiye tarihinin akışını ve geleceğini korumak zorundadır. Ancak Esra bu sırada Halit adındaki gizemli bir adamla tanışmasıyla aslında hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlar.

Pera Palas’ta Gece Yarısı, 8 bölümden oluşacak. Atatürk’ü kimin canlandırdığı henüz bilinmiyor.

İşte merakla beklenen Pera Palas’ta Gece Yarısı filminin fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir