Yaşam

Hacı Sabancı’nın eşi Nazlı Kayı tatile doymak bilmedi! Önce İtalya şimdi de…

Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen Nazlı Kayı, eşi Hacı Sabancı ile birlikte tatil için gittiği İtalya’dan rotasını Fransa’ya çevirdi.

Türkiye’nin en zengin ailelerinden biri olan Sabancıların gelini Nazlı Kayı, sosyal medyanın en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor. Ekim ayında Hacı Sabancı ile nikah masasına oturan Kayı, sık sık Instagram hesabından paylaşımda bulunuyor.

Geçtiğimiz yıl eşi Hacı Sabancı ile balayı için Meksika’ya giden Nazlı Kayı, bu kez de eşiyle birlikte Fransa’nın yolunu tuttu. Kış tatili için ilk olarak İtalya’ya giden Kayı, tatiline Fransa’da devam ediyor. Alp dağlarına yakın bir yeri tercih eden 29 yaşındaki ünlü isim sarı kazağı ve gözlükleriyle çekildiği karelerini “Dağ hayatı bölüm 1” şeklinde takipçilerinin beğenisine sundu.

Daha önce İtalya’ya giden Kayı’nın 4500 TL’lik Prada ceketi takipçilerinin dikkatini çekmişti. Lüks markalara olan düşkünlüğüyle bilinen ünlü ismin botlarının da Prada markasına ait olduğu biliniyordu.

NAZLI KAYI’DAN SABANCI HAMLESİ!

Nikahtan bir ay sonra Instagram hesabının açıklama kısmını “Zeynep Nazlı Sabancı” olarak değiştiren Nazlı Kayı, şimdi de sosyal medya hesabının kullanıcı adını değiştirdi. “Kayı” soy isminden vazgeçen ünlü isim kullanıcı adını Nazlı Sabancı olarak güncelledi.

TARZIYLA DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKTİ!

Geçtiğimiz aylarda saçları yüzünden eleştiri yağmuruna tutulan Kayı’ya pek çok sosyal medya kullanıcısı “Tarzınız güzel ama saçlarınız hep yağlı gibi”, “Neden saçlarına hiç bakım yapmıyor anlamıyorum” gibi yorumlarda bulunmuştu.

Eleştirileri ti’ye alan ünlü isim yeni imajıyla çekildiği kareleri Instagram hesabından paylaştı. Saçlarını örgülü bir şekilde kullanmaya karar veren Kayı’nın “2022 için saç modelim” notuyla yaptığı paylaşım kısa sürede binlerce beğeni aldı.

10 KARATLIK YÜZÜĞÜYLE POZ VERDİ!

Geçtiğimiz günlerde evinde yılbaşı kutlaması için yakınlarıyla bir araya gelen Kayı, o güne ait kareleri “2021’in son günü” notuyla sosyal medya hesabından paylaştı. Lüks marka merakı olduğu bilinen Nazlı Kayı’nın paylaşımında 10 karatlık yüzüğünü göstermeye çalışması takipçilerinin gözünden kaçmadı. 

Mavi elbisesi, dalgalı saçları ve devasa yüzüğüyle göz kamaştıran Kayı’nın fotoğrafları kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

NAZLI KAYI’NIN İNGİLİZCE PAYLAŞIMI OLAY OLDU!

Her paylaşımıyla sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri haline gelen Nazlı Kayı, geçtiğimiz gün eşi Hacı Sabancı ile çekildiği romantik kareleri Instagram hesabından paylaştı.

2021’nin Ekim ayında ünlü iş insanı Hacı Sabancı ile nikah masasına oturan Kayı’nın eşiyle pozları büyük beğeni toplasa da yazdığı İngilizce not eleştirilere sebep oldu. Ünlü ismin takipçileri gönderinin altına “Nazlı Hanım Türkiye’de Türkçe konuşuluyor. Siz niye İngilizce yazıyorsunuz ki?”, “Sonuçta burada yaşıyorsunuz Türkçe konuşmamanız ilginç”, “Türkçe yazsaydınız da biz de anlasaydık” gibi yorumlarda bulundu.

ELEŞTİRİLERE HEDEF OLDU!

Ünlü iş insanı Hacı Sabancı ile evlenerek Türkiye’nin en zengin ailelerinden birine gelin olan Nazlı Kayı, geçtiğimiz günlerde bir derginin çekimleri için kamera karşısına geçti. Her hareketiyle olay olan Kayı’nın sosyal medya hesabından paylaştığı o kareler takipçileri tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.

Mavi kot elbisesiyle sandalyede otururken çekildiği kareleri paylaşan Kayı’nın fotoğrafına takipçileri tarafından “Hacı… Koş tansiyon ilacımı getir bakışı”, “Bugün serum takılırken ben”, “İçim çekildi biraz ekmek koparın pozu” ve “Valla baygınlık geçirirken çekmişler sandım” gibi yorumlar geldi.

SAÇLARIYLA SOSYAL MEDYANIN DİLİNE DÜŞMÜŞTÜ!

Geçtiğimiz aylarda iş insanı Hacı Sabancı ile dünya evine giren Nazlı Kayı, verdiği davette 64 bin liralık Dior marka aksesuarıyla dikkatleri üzerine çekti. Lüks markalara olan düşkünlüğüyle bilinen Kayı, bu defa sosyal medya kullanıcılarının diline düştü.

Verdiği davette pahalı aksesuarlarıyla ilgi odağı haline gelen Kayı’nın saçları takipçilerinin gözünden kaçmadı. Nazlı Kayı’nın saçlarının yağlı olduğunu söyleyen takipçileri “O aksesuarlara, o bakımsız saçlar…”, “Bu zımpırtıya 64 bin lira vereceğine keşke saçına bakım yapsa..” ve “Bu kızın saçları neden hep yağlı?” gibi yorumlarda bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir