Yaşam

‘Yalnız Kurt’un 3.bölüm fragmanı yayınlandı! 15 Temmuz gecesi sırra kadem basan kişi kim?

Birçok başarılı yapıma imza atan ünlü yönetmen Osman Sınav yeni dizi Yalnız Kurt ile ekranlara yeniden dönüş yaptı. İnternette en çok merak edilen ‘Yalnız kurt’ dizisi ikinci bölümüyle seyircilerden tam not aldı. Ülkemizde mevcut siyasi meselelere değinen dizide dikkat çeken detaylara yer verildi. ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Yalnız Kurt’un 3. fragmanından öne çıkan ayrıntılar…

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Atv’de kurtlar vadisi dizisiyle efsane bir çıkış yakalayan yönetmen Osman Sınav uzun zaman sonra yepyeni bir yapımla ekranlara geri dönüyor. Yalnız Kurt, 4 şubat Cuma akşamı ikinci bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Senaryosunu Murat Koca ve Alper Erze’nin kaleme aldığı Sinegraf Fim imzalı Yalnız Kurt dizisi, ikinci bölümüyle en çok izlenen dizi olarak sosyal medyanın gündemine oturdu. Dizide devlet, casusluk, terör gibi olayların inceleneceği iddia edildi. Yalnız Kurt’un yönetmenliğini M. Çağatay Tosun üstleniyor. İşte yalnız kurt oyuncuları ve konusuyla ilgili merak edilenler…

YALNIZ KURT 3.FRAGMANI YAYINLANDI!

Türkiye’nin yakın tarihine ışık tutarak; Amerikan Barış Gönüllülerinin Türkiye’ye gelişinden itibaren yaşanan darbeleri, ihanetleri, cinayetleri, anarşi ve terör olaylarını ele alan dizinin merakla beklenen 2. bölüm fragmanı da yayınlandı.

YALNIZ KURT DİZİSİ 3.BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN!

YALNIZ KURT SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

ATV’nin yepyeni dizisi ‘Yalnız Kurt’un ilk tanıtımı yayınlandı. İzleyicilerin nefeslerini kesen yeni fragmanda önemli detaylara da yer verildi.

yalnız kurt dizisi konusu nedir

Altay bilmediği bir yerde tanımadığı kişiler tarafından sorguya çekilmektedir. Esra ölmüştür fakat ona birebir benzeyen biri Altay’a neden Ela’nın peşinde olduğunu ve Esra’nın nerede olduğunu sormaktadır. Esra’nın öldüğünü bilen Altay gergindir. Karşısındaki Esra’nın ikiz kardeşi Sare’dir, Altay Sare’ye kardeşi Esra’yı Doğan’ın evinden kaçırırken öldüğünü söyler. Sare sinirlenir Altay’a saldırır araya Viking girer ve Sare’yi sakinleştirir.

Doğan, Nizam’ın mekanına gelerek Esra’yı vurduran Nizam ile tartışır. Doğan’ın elinde kozu vardır, Nizam’ı yaptığı gizli işleri “yukarıdakilere” söylemekle tehdit eder.

Sare’yi Davut’un mekanına getiren Altay, Esra’nın mezarını gösterir. Kardeşinin ölümüyle yüzleşen Sare kendi işine döner. Altay ve Davut yetim olan Esra ve Sare’nin kim olduğu ve Doğan ile bağlantılarına kafa yorarlar.

YALNIZ KURT KONUSU NEDİR?

Kurtlar Vadisi tadında olacağı söylenen Yalnız Kurt yaşadığımız dünyanın perde arkasında neler olduğuna ışık tutabilecek çok etkili bir hikaye geliyor. Hikayenin detayları ise şöyle: Golyat isimli bir küresel gücün yaptıklarını ve buna karşı verilen mücadeleyi anlatacak olan Yalnız Kurt isimli dizide günümüz dünyasının perde arkasındaki birçok oyunun detaylarını görebileceksiniz.

yalnız kurt oyuncuları kimler

YALNIZ KURT OYUNCULARI KİMLER?

Yalnız kurt dizisinin yapımcılığını Osman Sınav yönetmenliğini ise Çağatay Tosun üstleniyor. Senaryosu Murat Koca ve Ali Alper Erze’nin yazdığı dizi aynı zamanda güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Yalnız Kurt oyuncuları Cihan Ünal, Hasan Denizyaran, Damla Colbay, Murat Han, Kürşat Alnıaçık, Polat Bilgin, Hilmi Özçelik, Göktan Oktay Göztepe.

 

yalnız kurt dizisi ne zaman başlayacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir