Yaşam

‘Süslü Korkuluk’ dizisinden kötü haber! Acun Ilıcalı’yla anlaşma bozuldu

TV8’de yeni yayın döneminde yayınlanması beklenen Çağatay Ulusoy’un başrol oynayacağı Süslü Korkuluk dizisinden kötü haber geldi. Yapımcı şirket ile Acun Ilıcalı arasında bazı sorunlar yaşandığı ve bu yüzden iptal edildiği iddia edildi.

TV 8 kanalında ekranlara gelmesi planlanan Süslü Korkuluk dizisinde kriz çıktı. Başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Alina Boz’un oynayacağı dizinin yılbaşında teaser’ı çekilmiş ve baba rolünde Olgun Şimşek ile anlaşılmıştı. Sabırsızlıkla beklenen Süslü Korkuluk’un ne zaman yayınlanacağı merak konusu olmuştu.

ACUN ILICALI İLE ANLAŞMA BOZULDU

Dizinin yapım şirketi OGM Pictures’ın ortakları Onur Güvenatam ile Gülseren Budayıcıoğlu’nun TV 8’in patronu Acun Ilıcalı’yla arasındaki anlaşma bozuldu.

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, anlaşmanın bozulmasının ardından Güvenatam, önce televizyon kanalarıyla ardından dijital platformlarla görüşmeye başladı.

Dizinin akıbeti ile ilgili olarak yapım ekibinden de kanal yönetiminden bir açıklama yapılmadı. Ünlü bir terzinin, kendisine gelinlik diktirmek için kapısını çalan genç kadın ile arasındaki geçenleri anlatacak Süslü Korkuluk dizisinde meraklı bekleyiş sürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir