Yaşam

Survivor’da ilk eleme adayı belli oldu! Heyecanlı dokunulmazlık oyunu

Survivor’da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda Ünlüler ve Gönüllüler takımında kıyasıya bir mücadele yaşandı. Kadınlar oyunu beraberlikle sonuçlanırken erkekler mücadelesi dokunulmazlığı kazanan takımı belirledi. Haftanın ilk eleme adayı belli oldu.

Survivor 2022 All Star’da heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda su üzerindeki platformda birbirlerini suya düşürmeye çalışan ikili mücadelelerde zaman zaman gerilim dozu oldukça yükseldi. Sert müdahalelelerin yaşandığı Survivor haftanın ilk dokunulmazlık oyununda kazananı erkekler arasında oynanan mücadele belirlendi. Peki Survivor 2022’de dokunulmazlığı kim kazandı? İşte haftanın ilk eleme adayı olan isim…

DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI? 

Survivor’da haftanın ilk dokunulmazlığı nefesleri kesti. Kadınlar mücadelesi beraberlikle sonuçlanırken erkekler mücadelesi son oyuna kadar kıran kırana geçti son oyunda Ünlüler takımında Batuhan, Gönüllüler takımında Gökhan mücadele etti. Gökhan mücadeleyi kazandı ve haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımına kazandırdı.

Mert ve Sude arasında yaşanan olayla ilgili Acun Ilıcalı, Mert’in talebi doğrultusunda yarın dokunulmazlık oyunu öncesinde Sude ile görüşmesine izin verildiğini kendisini ifade edebileceğini açıkladı.

SURVİVOR HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU? 

Survivor’da haftanın ilk eleme adayı yapılan oylamanın ardından en çok oy alan iki isim belirlendi. Bu isimler Bora Edin ve Furkan olurken yapılan açık oylamada en fazla ismi söylenen isim Furkan oldu. Ünlüler takımında 6 kişi Furkan’ın ismini söylerken 4 kişi ise Bora’nın ismini verdi. Böylelikle haftanın ilk eleme adayı Furkan oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir