Yaşam

Eski futbolcu Özer Hurmancı eşi Mihriban Hurmacı’dan kan donduran şiddet iddiası!

Önceki gün sosyal medyada paylaşım yapan Mihriban Hurmancı’nın gönderileri kan dondurdu. Eski futbolcu Özer Hurmancı ile evli olan Mihriban Hurmancı, 3 çocuğunun gözleri önünde eşi tarafından şiddete maruz kaldığını iddia etti. Kaşını patlayan, burun ve el bilekleri kırılan Hurmancı, yaşananları bu açıklamalarla gözler önüne serdi.

2015 yılında dünya evine giren Mihriban ve Özer Hurmancı, sürekli olarak boşanmanın eşiğine gelip geri döndü.

özer hurmancı ve eşi

Fenerbahçe’de forma giyen ancak daha sonra futbolu bırakan Özer Hurmancı’nın eşi Mihriban Hurmancı, yıllardır yaşadığı fiziksel ve psikolojik şiddete geçtiğimiz gün dayanamayan paylaşımlar da bulunarak isyan etti.

özer hurmancı ve eşi mihriban hurmancı

3 çocuğunun gözü önünde eşi tarafından ağzı burnu kırılana kadar şiddete maruz kalan Mihriban Hurmancı, “Sen bir canavarsın” notuyla paylaşımlarda bulundu.

mihriban hurmancı paylaşım

Önceki sene boşanmanın eşiğinden dönen Mihriban Hurmancı’ın paylaşımları kan dondurdu. 

mihriban hurmancı paylaşım

Bu fotoğraflar ve açıklamalardan sonra Özer Hurmancı cephesinden jet bir açıklama geldi. Önceki akşam gerçekleşen olayda Mihriban Hurmancı, Sarıyer Merkez Jandarma Karakol Komutanlığı’na giderek şikayetçi olmuştu. Bunun üzerine  gözaltına alınan Özer Hurmancı’nın avukatı Esennur Ezgi yazılı bir açıklama ile iddiaların yalan olduğu beyanında bulundu. 

İŞTE O AÇIKLAMA:

“Müvekkilim Sn. Özer Hurmacı ile Mihriban Hurmacı arasında geçen 03.02.2022 tarihli olaya ilişkin kamuoyu açıklaması yapma ihtiyacı hasıl olmuştur. Mihriban Hurmacı’nın yaptığı paylaşımlar ve müvekkilim hakkındaki iddiaları gerçeği yansıtmamaktadır. Şöyle ki;

“EVLİLİĞİNİ KURTARMAYA ÇALIŞTI”

1- Öncelikle taraflar 2021 yılında girdikleri boşanma sürecinden sonra anlaşma sağlayıp karşılıklı olarak boşanma davasından vazgeçmişlerdi, Müvekkilim Özer Hurmacı evliliğini kurtarmak adına bu süreçte elinden gelen tüm özen ve hassasiyeti göstermiş ancak Mihriban Hurmacı tam aksine davranışlar sergilemeye devam etmiştir.

“SİNİR KRİZİ SONRASI SAKİNLEŞMEDİ”

03.02.2022 tarihinde ise Mihriban Hurmacı geçirdiği sinir krizi sonrası müvekkilim Özer Hurmacı tarafından sakinleştirilmeye çalışılmış ancak bir turlu sakinleşmeyen Mihriban Hurmacı, müvekkilime saldırmış ve müvekkilimin parmağını koparırcasına ısırmaya başlamıştır.

“KAŞINDA KANAMA OLDU”

Bunun üzerine müvekkilim bu durumdan kurtulmaya çalışırken Mihriban Hurmacı’nın kaşında kanama olmuş ve o halde darp raporu almak üzere hastaneye gitmiştir. Yüzünün diğer bölgelerinde görülen kanlar da kaşındaki kanamadan kaynaklanmaktadır. Ayrıca Mihriban Hurmacı’nın müvekkilim Özer Hurmacı’nın parmağını ısırması neticesinde parmağına 3 (üç) dikiş atılmıştır.

Akabinde taraflar birbirlerinden karşılıklı olarak şikayetçi olmuşlardır. Savcılık tarafından alınan sağlık raporunda, Mihriban Hurmacı’da sadece basit tıbbi müdahale ile giderilecek nitelikte izler olduğu kanaatine varılmıştır. Bu da Mihriban Hurmacı’nın geçirdiği krizden kaynaklanmıştır.

“DARP İZİ YOKTUR”

2- Mihriban Hurmacı tarafından yapılan paylaşımlardaki; darp, tehdit ve hakaret iddiaları kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Paylaşılan fotoğraflarda da görüleceği üzere sadece kan bulunmakta olup, darp izi dahi yoktur. Ayrıca Savcılık tarafından alınan sağlık raporuyla da basit tıbbi müdahale ile giderilecek nitelikte izler olduğu ortaya konulmuştur. Buna sebebiyet veren de Mihriban Hurmacı’nın bizzat kendisidir. Yapılan abartılı, yanlış, eksik ve gerçeğe aykırı beyan ve açıklamalar ile müvekkilim Özer Hurmacı kamuoyu nezdinde küçük düşürülmeye çalışılmaktadır. Kamuoyunu yanıltmaya çalışan ve müvekkilim Sn. Özer Hurmacı hakkında gerçeğe aykırı algı yaratmaya çalışan Mihriban Hurmacı hakkında tüm yasal ve hukuki süreçlerin yürütüleceğini bildiririz. Kamuoyuna duyurulur.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir