Yaşam

Arka Sokaklar’da şoke eden veda! Engin öldü mü?

Arka Sokaklar dizisinin 614. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde, Rıza Baba ve ekip, mezarlığa geldiklerinde Engin Müdürün cansız bedeniyle karşılaşıyorlar. Peki Arka Sokaklar Engin öldü mü? Büyük merak konusu haline geldi.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun, yönetmenliğini Orhan Oğuz ile Kerem Saka’nın üstlendiği Kanal D’nin polisiye dizisi Arka Sokaklar, aksiyon dolu sahneleriyle nefes kesmeye devam ediyor.

Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu gibi isimlerin yer aldığı dizi, geçen yıllara ve yaşanan ayrılıklara rağmen cuma günlerinin zirvesinde yer alıyor.

16 sezon boyunca ekranlarda fırtınalar estiren dizinin hayranlarını şaşkına çevirecek bir gelişme yaşandı. Rıza Baba ve ekip yeniden bir araya gelmişken alınan karar herkesi üzdü.

Arka Sokaklar’ın merakla beklenen 614. bölümünden çarpıcı bir fragman yayınlandı. Fragmanda, Rıza Baba ve ekip, mezarlığa geldiklerinde Engin Müdürün cansız bedeniyle karşılaşılıyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Aşiret liderinin yolladığı Ukraynalı tetikçi kadın, son bölümde silahını ona doğrultmuştu. Engin Müdür için tüm ekip arkadaşları cenazede hazır bulunur. Rıza Babanın onun için kurduğu duygusal cümleler herkesi duygulandırır.

Peki Arka Sokaklar Engin öldü mü? İlker İnanoğlu Arka Sokaklar’dan ayrılacak mı? İşte Arka Sokaklar 614. bölüm fragmanı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir