Yaşam

Survivor All Star’ın 16. bölümünde ortalık karışıyor! İşte Survivor’ın 16. bölüm fragmanı

Acun Medya’nın başarılı yapımı, Murat Yağcı’nın sunumuyla ekranlara gelen Survivor All Star’ın 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Yarışmacıların oyunlarda sergiledikleri kıyasıya mücadele ekran başındakilerin nefeslerini kesmeye devam ediyor. Survivor’ın dün akşam yayınlanan 16. bölüm fragmanında, ortalık karışıyor. İşte Survivor All Star’ın 16. bölüm fragmanı…

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor, bu sezon eski yarışmacıların mücadelesiyle nefesleri kesiyor. Dün akşam yayınlanan 16. bölüm fragmanında yarışmacıların dokunulmazlık oyununu kazanma hırsı, tansiyonu yükseltmeye devam ediyor. Bu sefer kadın yarışmacılar arasında çıkan tartışma şimdiden izleyicilerde merak uyandırdı. Survivor All Star’ın çok konuşulacak 16. bölümünde neler yaşanıyor? 

SURVİVOR 16. BÖLÜM FRAGMANI

BİRSEN VE NİSA SAKATLANIYOR

Birsen parkurda bayılıyor

Zorlu parkur şartlarında fenalaşarak bayılan Birsen‘in yanı sıra Nisa‘da ayak bileğinden sakatlanıyor.

Survivor Berna

PARKURDA SİNİRLER DİNMİYOR

Sakatlanan yarışmacıları tiye alan Berna’nın, “Ay sakatlandım, şu oldu, bu oldu sıkıldık ya” sözlerine karşın, ünlüler takımında Sema ateş püskürüyor. Herkese “Çekil” diye bağıran Sema, Berna’nın yanına koşuyor. Öte yandan Berna’ya sinirlenen Nagihan, masaya yumruğunu vuruyor. Berna’nın tişörtünden çekip “Seni yolarım” şeklinde bağırması, ekran başındaki izleyicileri de şaşkına çevirdi.

Parkurda kadın yarışmacılar arasında tartışma çıkıyor

TARTIŞMALAR KONSEYDE DEVAM EDİYOR

Survivor All Star‘ın dün akşam yayınlanan 16. bölüm fragmanında ekranlara gelen Nagihan ve Berna tartışması ada konseyinde de devam ediyor.

Ada konseyince tartışma devam ediyor

Acun Ilıcalı‘nın konuyla ilgili yarışmacılara söz hakkı vermesi üzerine Berna’nın, “Etimi sıkıştırarak arkaya çekmeye çalışan bir kadın” ifadelerine Nagihan, “Biz benim diyen erkekleri bile paket edebilecek kadınlarız. Çok defa da yaptım” şeklinde cevap veriyor. Berna bunun üzerine Nagihan’a karşı, “Bana bir daha dokunursan Nagihan o zaman sana şovun ne olduğunu göstereceğim” sözlerini kullanıyor.

Nagihan ada konseyinde Berna

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir