Yaşam

Pelin Akil’in oyuncu eşi Anıl Altan’dan alkışlanacak anlamlı davranış!

Magazin gündeminde uzakta bir aile hayatı sürdüren Anıl Altan ve Pelin Akil’den alkışlanacak bir davranış geldi. İkiz kızları adına bir ailenin ihtiyaçlarını karşılayan Anıl Altan’ı eşi Pelin Akil paylaştı. Duygulanan Akil ‘kızlarım çok şanslı senin gibi bir babaları var’ notunu yazdı.

2016 yılında nikah masasına oturan Pelin akil ve kendi gibi oyuncu olan eşi Anıl Altan, 2019 yılında ikiz kızlarını kucaklarına aldı.

pelin akil eşi anıl altan

Alin ve Lina adını verdikleri ikiz kızları adına daha öncede sessiz sedasız bir çok bağış yapan çift, bu kez de bir ailenin yüzünü güldürdü.

pelin akilin eşi anıl altan

Maddi durumları kötü olan ve evlerinde bir çok eksiklik olan aile için harekete geçen Anıl Altan’ı yardımı yaptığı aracı olan kişi paylaştı. Bu paylaşımı da Pelin Akil, sosyal medyada hikaye bölümünde paylaşarak ne kadar duygulandığını anlattı.

pelin akilin paylaşımı

Ünlüler dünyasında en eğlenceli baba olarak kabul edilen Altan’ın bu davranışı taktir edildi. Altan, daha öncede kızlarına oyuncaklarını diğer maddi durumu iyi olmayan çocuklarla paylaşmalarının önemini vurguladığı paylaşımlarıyla alkış toplamıştı.

anıl altan ve ikiz kızları

Şimdilerde Aşk Mantık İntikam dizisinde yer alan Altan’ın her ay düzenli olarak bu yardımları yaptığı öğrenildi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir